Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai csajok 80%-ának a tipikus "menő srácok" kellenek?

Figyelt kérdés
A menő srácok alatt a cigiző, vedelő, köpködő, beszólós party csürhét értem.
2009. okt. 4. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert az általában oda mer menni a csajhoz! meg vele izgalmas az élet:P
2009. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ja, és 15-16 éves korosztály.
2009. okt. 4. 20:15
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
mert a mai kamaszlányok 80% egy beképzelt nagy K
2009. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Hm..én nem szeretem ha egy srác cigizik és azt se ha sokat iszik, a köpködést nem díjazom persze nem csak ezek döntenek nálam hogy összejövök e a sráccal vagy sem de azért ezek is befolyásoló tényezők. A beszólos meg változo pasitól meg a mondattól függ hogy hogyan reagálok rá. Nekem bőven elég lenne egy stílusos, kedves és egy kicsit helyes srác, de átlagba ezek nem kezdeményeznek...
2009. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Pontosan azért, mert a mai lányok 80%-a ugyanilyen cigizős, vedelős, diszkós partycsürhe.
2009. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
na nekem pont nem ezek a menő srácok tetszenek..15/L
2009. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nekem hányingerem van tőlük...egyszerűen csak nagynak hiszik magukat, de belül még egy óvodás szintjén sincsenek...16L
2009. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerencsére ez huszonegykét év fölött már nem igazán így van
2009. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja, huszonegykét év fölött a csajok már nem a menőségre, hanem a pénzre buknak.
2009. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem régen is ez volt, bármit is meséljenek az ősök :)

Régen jó fiú voltam, csajok kerültek mint rákot. Most egy igazi rosszfiú vagyok, kirúgok a hámból, trágár vagyok, parasztul viselkedem, és még azon is összevesznek a csajok hogy ki fogja a fejem hányás közben :D Nagyon érdekes dolog, magam sem hittem volna, ha nem élem át, és így már meg is tudom érteni, miért vonzóbb ez az állatias viselkedés :D

Persze a legjobb az, hogy a hétköznapokban, üzletben meg úgy egyáltalán ismerem a protokollt, de faterom dumájával élve, ez a penetráns viselkedés jobban meglátszik mint az egyetem!

Amúgy simán csak a természet rendje, a nőnek férfi kell és kész. A férfinak meg nő, nem nyakig gombolt ingtől lila fejű, összeszorított szájú, parás tekintetű jégtömb.

Amúgy meg az beszél belőled, hogy nem veszed észre a csajok érdeklődését. Nekem már sokszor van olyan, hogy egy utcán végigmenve az összes nő produkál vmi jelet hogy bejövök neki, lehet hogy ez 10 csajból nálad 3, csak nem veszed észre, és elmentek egymás mellett, holott neked is bejön! Az embernek pontosan tudnia kell, mire van szüksége, mert vagy semmit nem kap, vagy olyat amiről azt hitte egész más!

2009. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!