Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetek szerelmes úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes úgy, hogy nem tetszik az illető? (bővebben lent) L/18

Figyelt kérdés

Teljesen biztosan kijelenthetem, hogy szeretem, hogy sokkal többet érzek iránta mint eddig bárki iránt is. Ő is így van ezzel.


Néha azonban elgondolkozom rajta, hogy van-e úgy értelme összejönni valakivel, hogyha nem tetszik. Igazából nem egy adonisz és ami inkább zavarna, hogy nem kifejezetten egy fiús alkat. Sportos és minden rendben van vele, de valahogy olyan kis b#zis.


A szüleim is tettek már megjegyzéseket rá, a barátaimról nem is beszélve. De viszont ezt leszámítva minden rendben lenne.


Tudnátok adni valamilyen tanácsot, voltatok már hasonló helyzetben?


L/18


2009. okt. 4. 22:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mielőtt még itt nagyon belekevernétek a pénz, jó ha tisztázzuk, engem baromira nem érdekel! Ha ketten elmegyek vele valahova, mindig fizetem a saját részemet, szerintem ez így van rendjén még eltartottak vagyunk!
2009. okt. 11. 22:50
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"a belső tulajdonságok azok nem az hogy kedves aranyos és meg tud nevettetni?"


De. A regényekben meg a filmekben igen. A valóságban ezek is fontosak, de csak valahol a huszadik hely környékén.


"ma már a jelentős vagyont is ide sorolhatjuk?"


Nem ma már, hanem évezredek óta.


"még eltartottak vagyunk!"


Amikor a jelenbeli jövedelem nem értelmezhető, akkor a jövőbeli jövedelemre utaló jelek szoktak lenni az értékes belső tulajdonságok, pl.: egyetemre jár, gazdagok a szülei, okos, magabiztos, szorgalmas stb.

2009. okt. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!