Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jönnek el a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jönnek el a lányok a megbeszélt randira, félnek vagy mi lehet, pedig nálam barátságosabb, megértőbb és kinézetre is kedvesebbnek tűnő pasit nehéz találni?

Figyelt kérdés
El nem tudom képzelni h mi lehet de 5ből 4 csaj nem jön el és utánna teljesen felszívódik :S
2013. máj. 27. 23:44
1 2
 11/13 kiwikee17 válasza:

Tudod én egyáltalán nem értelek xD... egyszer nyuszi vagy és nem mert odasétálni valakihez. Aztán ez ezért nem jó, az meg azért. Meg se ismerkedsz az illetővel, de szóba se jöhet mert pl. 10 kilóval több mint az ideálod, gratulálok :D Hajkurászd a tökéletest, úgyse lesz :)

Ui.: lehet az egóddal is gond van. Félre ne érts, nem kell pszichológushoz járnod hogy több legyen, épp ellenkezőleg... lehet vissza kéne venned ;)

2013. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

azért annyira nem vagyok válogatós hidd el ;)

csak azért megvan h ki jön be és ki nem :D

2013. máj. 30. 22:02
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elmennek, csak tisztes tavolsagbol figyelik hogy ki erkezik meg es mikor meglatnak, arra gondolnak hogy baaaaaaaaaaaaaaaaaaazdmeeeg. na en leleptem. a dagi meg arra hogy, hat, jobbat ugyse kapok. :DDD
2013. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!