Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit gondoltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok ha előre engednek valahol a férfiak?

Figyelt kérdés
Én előzékeny vagyok a nőkkel szemben, de nem akarom hogy ezt célzásnak vegyék hogy tetszenek azért...engem így tanítottak hogy így illik és ezért teszem.(Persze ez nem zárja ki azt hogy ne tetsszen az a hölgy akivel udvarias vagyok:D)
2009. okt. 5. 20:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nagyon jól esik. Viszonzásul rájukmosolygok és megköszönöm. Ezzel azt bizonyítják, hogy vannak még illedelmes, tisztelettudó, normális srácok, eszembe se jutna, hogy csak azért teszik, mert meg akarnának d*gni.

Ez a "kis" gesztus nekem sokat jelent.

22/L

2009. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Én azt gondolom, hogy udvarias. Nekem eddig még eszembe se jutott hogy azért engednek előre mert tetszem nekik... Lehet hogy ez is közrejátszik, de nem nagyon figyelem ezt. Én is általában rámosolygok és megköszönöm. Ennyi :)
2009. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11%
jáááááj, ugy látom még nektek se esett le h miért vagytok előre engedve:) azért mert igy frankon meg lehet nézni a fenekét, és még ő köszöni meg:)
2009. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%

Mert egy perverz f.sz vagy...

19/F

2009. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
kocsmába pl nem illik a nőket előre engedni :d h a srác kapja az elso pofont:D
2009. okt. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

egy normális nő ezt nem veszi célzásnak.

normálisabb körökben ez ugyanis alap, hogy a férfi előzékeny a nővel szemben, és a nők emögött semmilyen hátsó szándékot nem gondolnak, hanem udvarias gesztust.

2009. okt. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
van olyan paraszt is, aki meg se köszöni......
2009. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez neked perverzió h megnézem a csaj fenekét???:) szerintem veled van a baj:)
2009. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én nem várom meg míg előreengednek... megyek én magamtól is. -.-"
2009. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
lol utolsó, nem is kell megvárni, de előfordulhat:P
2009. okt. 6. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!