Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Minden volt barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Minden volt barátnőmet megcsaltam". Miért mond ilyesmit?

Figyelt kérdés
Gondolom igaz lehet mert ha hazugság lenne, annak semmi értelme. De minek mond el ilyesmit a randin? Egyáltalán milyen dolog már ez? 1 lányt ismerek is, elkezdte elmondani hogy 3-4 alkalommal csalta meg mert egy szörnyeteg hisztis volt. Igaz én csak ismerősi szinten vagyok a csajjal, de egy kedves mosolygós, visszafogott csajszi. Minek ezt elmondani hogy megcsalta minden nőjét?
2013. máj. 30. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd még meg egy párszor a biztonság kedvéért.:)
2013. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg milyen dolog már ez? inkább az, hogy ha mindegyik lányt megcsalta, akkor ezen gondolkozzál el, beállsz a sorba v nem N
2013. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
büszke rá, hogy ilyen csajozós, másrészt azt szeretné, hogy különlegesnek érezd magad, amiért melletted van.
2013. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tisztába akar téged tenni néhány dologgal kapcsolatban :D
2013. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális lány ezek után ott hagyná, amilyen hamar csak lehet. Intelligens ember nem büszkélkedik ezzel.
2013. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert téged is meg fog. Az ilyet az első ilyen megszólalásnál kell elküldeni a pék haragjába.


21F

2013. máj. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!