Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozón hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozón hogyan lehet a legkönnyebben megszabadulni a félelmektől?

Figyelt kérdés

1 és fél hónapja beszélgetünk neten kb. és most fogunk először találkozni szombaton elvileg. Eddig nem jött össze még, mert messze lakunk.


Amúgy nagyon jól kijövünk, már-már meglepően jól és sok dologban egyezik a véleményünk, hobbik, stb...


Szóval jól megvagyunk, de mégis én mindig feszengek kicsit az ilyen első találkákon... Van valami egyszerű módszer, amivel hamar megszüntethetem ezt?


18/L



2013. jún. 5. 20:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 xDD Te majdnem lehánytad, de azért bátran ajánlgatod az étcsokit xD


Amúgy szerintem is az alkohol a megoldás, 2 korsó sör, vagy 3-4 pohár bor és nem lesz gond :)

2013. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Legyél laza :D először kérdezd meg hogy van aztán majd mennek a dolgok :D meglátod addig fogsz izgulni ameddig meg nem pillantod :) sok sikert ! Légy érdeklődő :)
2013. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
juj tudom mit érzel,én is mindig nagyon izgulok randik előtt,hát még ha előtte nem is láttam az illetőt:D szerintem erre nincs konkrét orvosság, gondolj arra,hogy ő is ugyanúgy izgul,és figyeld meg, amint találkoztok és eltelik 10-15 perc teljesen felszabadultan tudsz majd vele beszélgetni:)
2013. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

cáfolnám az előttem szólókat

nem akarlak beparáztatni, de semmit nem jelent az, ha mindenben azonos az érdeklődési kör és hasonlók, akkor is lehet kínos csönd (tapasztalat)

szerintem ne csöndes helyen legyetek kettesben, mert úgy mégnagyobb rá az esély, hogy nem hatnak rátok külső ingerek és elvész a téma, inkább sétálgassatok valahol az fesztelenebb és könynebben jön az ihlet

a vodka jó ötlet amúgy!:D tényleg fesz.oldó

sok sikert

2013. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!