Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg sokan a világ legnagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokan a világ legnagyobb lámáinak tekintik azokat a pasikat, akik a felsőoktatás (kinek 3 év, kinek 5 vagy netán 6) égisze alatt nem képesek egy lányt sem összeszedni? Balekság lenne?

Figyelt kérdés
Nekem mindig ezt mondják, hogy ha ott sem, akkor sehol.
2013. jún. 17. 19:05
1 2 3 4
 21/35 Noydra ***** válasza:

Igen, értem amit mondtok. Valóban nehéz, ezt mindenki elismeri valamennyire szerintem, és a szerencse is kellhet hozzá elég sokszor. Viszont az is szükséges hozzá, hogy felismerd a helyzetet, amikor sikerülhetne. Ez már ugye az emberen is múlik.

Én a nálatok fiatalabb korosztályban látok olyanokat, hogy egyes lányok csak álmodoznak a szőke hercegről, de arra sem képesek, hogy mondjuk neten írjanak valakinek. Nem egy ilyen van, és szerintem ezek sokszor megmaradnak 20on felülre is egyes csajoknál.

Szóval igazad van abban, hogy a lányok sokszor passzívak az ilyen dolgokban (De ez végülis mindig is így volt, ugye mi vagyunk az "erősebb nem" nekünk kell odamenni). Ezért is kell próbálkozni, mer bármikor lehet siker, csak az a rohadt szerencse kell hozzá :)

2013. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Noydra, az első barátnőm tényleg a szerencse miatt sikerült!

Meg kellett ismernem hozzá egy adott társaságot, el kellett velük mennem egy adott időpontban egy adott helyre, kellett az, hogy ezzel egy időben ugyanezen társaság egyik ismerőse a lányával úgy döntsön, hogy elmennek ugyanezen helyre és időben, végül az is kellett hozzá, hogy az adott lány nagy nehezen, hónapok múltán végül kimondja az igent.

És velem ez akkor történt, amikor mások már meg sem tudják számolni, hány csajt dugtak meg.

2013. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Ez a saját sztorim volt, de jó példa még a szerencsére a következő is.

Adott egy lány, akihez közeledik X fiú. Előtte y megbántotta a lány éppen az "összes pasi egy disznó!" korszakát éli, el is küld a fenébe, pár szitokkal kísérve.

Visszaléptetjük a filmet, most az alternatív befejezést választjuk.

Másik esetben ugyanezen lány már hosszú ideje egyedül van, senki felé sem néz, ekkor x fiú, azaz ugyanaz, megszólítja. Pár kedves mondatot váltanak, a lányra végre figyel valaki, ő pedig már azonnal. "Istenem, álompasi!"

Szereplők ugyanazok, csak két eltérő szituációban találkoznak. Mégis óriási a különbség!

2013. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Noydra ***** válasza:

Ha hónapok kellettek rá, akkor nem hiszem, hogy rendes kapcsolat lett. Ne haragudj ha rosszat mondtam ezzel...

De amúgy igen, ilyen szerencsére gondoltam, jókor jó helyen :)

2013. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Noydra ***** válasza:

Igen, ennyi az egész, sosem tudhatod, mikor fog sikerülni.

Ezért nem itt kell sírni a gép előtt, hanem próbálkozni :)

2013. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Két hónap küzdelem, másfél éves kapcsolat. Lassan megszeretett. :)


Nem tudsz megbántani, teljesen korrekt beszélgetőpartner vagy.Azok bántanak meg, akik ok nélkül elkezdenek itt sértegetni, méghozzá elég durván.

Csak egy példát mondok egy másik beszélgetésemből, egy "hölgytől" idézek:

"A nőknél elért sikereid alapján a férfias kisugárzásod egy homoszexuális hulláével lehet egyenlő!"


Nem panasz, csak példa arra, hová kell süllyedned, ha meg akarsz sérteni! :)

2013. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Noydra ***** válasza:

Akkor jó, ha megszeretett :D

Én nem fogok ilyet írni, az tuti. Egyrészt mert nem nő vagyok :) Másrészt meg nem ítélem el egyáltalán azokat, akik mondjuk 20 felett nem rendelkeznek túl sok tapasztalattal (vagy semennyivel). Csak azt utálom, ha egész nap itt szidnak mindent, ahelyett, hogy csinálnának valamit ellene. Te csináltál meg küzdöttél, lett is eredménye :)

2013. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőség, én szívesen küzdök érte. nincs annál nagyobb öröm, amikor kemény küzdelem után lesz tiéd valaki. Még szűz volt, azért is ment lassan a dolog. Én voltam az első barát/csók/szex neki. Belejött a dolgokba, utána már napi három volt az adagja. :D


A mai helyzetet (mármint egyes mai helyzeteket) egy karikatúra szemléltet nagyon jól. Régen a mesékben a királyfi legyőzte a sárkányt és elnyerte a királykisasszonyt.

A karikatúrán (ne kérdezd, hol láttam!) a királykisasszony elzavarja a királyfit a sárkánytól, mert annak nemcsak hét feje, hanem hét farka is van. :)

2013. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Noydra ***** válasza:

:DDD Ez jó... Igen jó :D

Valamennyire igaz is, de kivételek mindig vannak. Ebben az esetben sokan is :)

2013. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Valamilyen személyes sztori esetleg? Ha jól tippelek, nem véletlenül emlegeted annyira a szerencsét.
2013. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!