Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg sokan a világ legnagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokan a világ legnagyobb lámáinak tekintik azokat a pasikat, akik a felsőoktatás (kinek 3 év, kinek 5 vagy netán 6) égisze alatt nem képesek egy lányt sem összeszedni? Balekság lenne?

Figyelt kérdés
Nekem mindig ezt mondják, hogy ha ott sem, akkor sehol.
2013. jún. 17. 19:05
1 2 3 4
 31/35 Noydra ***** válasza:

Igen, mert nekem is jó helyen kellett lennem jó helyen. Azért mondtam, hogy fel kell ismerni a helyzetet, mert azért sikerült nekem is :)

Lassan 2 éve találkoztam bnőmmel, azóta is vele vagyok (nem is szándékozom mással lenni :)). Csak egy szimpla tábor volt, nem terveztem semmi olyasmit, hogy majd csajozni próbálok meg ilyenek. Viszont tetszett egy csaj már az elejétől fogva, viszont persze nagyon közelíteni nem mertem én sem :) utolsó nap alkohol hatására kicsit felszabadultabban tudtunk beszélgetni, és hát megtetszettünk egymásnak finoman szólva. Tábor után viszont úgy búcsúztunk el, hogy nem adtunk meg semmilyen elérhetőséget, ennek hatására csináltam f*szbukot, majd kerestem meg rajt. Már aznap megbeszéltük, hogy találkozunk, és azóta is... találkozunk :D


Szóval ennyi, ezért mondom, hogy bőven kell hozzá szerencse :)

2013. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy ez milyen tábor volt?
2013. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Noydra ***** válasza:
Iskolai :)
2013. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Azt hittem már, hogy egy zenetábor. (Amerikai pite)
2013. jún. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Noydra ***** válasza:
Nem igazán :D
2013. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!