Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, sok fiú ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sok fiú ismerősöm panaszkodik, hogy mikor kiderül róluk, hogy egyszerű munkások, akkor már a legtöbb lány nem hajlandó többet találkozni velük. Van benne igazság vagy csak az elkeserdettség beszél belőlük?

Figyelt kérdés
Egyszerű gyári munkások szalag mellett. Odamennek csajokhoz, hogy randira hívják őket. Néhányuknak szimpatikusak is és el is mennek. De miként az randi alatt kiderül, hogy egyszerű gyári munkások, szinte egyik lány sem hajlandó már többször találkozni velük. Itt főleg 20-28 közötti lányokról van szó. Pedig megválogatják (hárpiákkal nem állnak szóba) hogy kit hívnak el randira. Igaz lehet vagy másban van a hiba? Őszintét ha lehet, mert senkit se le se fel nem fogok pontozni.
2013. febr. 19. 09:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
A gyári melósok, vonat-takarítók meg a többiek mind lúzerek. 1-1 éjszakára befűzhetnek 1-1 csajt de kb ennyi. Pénz és egzisztencia híján hosszútávon esélytelen a dolog!
2013. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%
Nincs jelentősége! Ha jól nézz ki lehet olyan szegény mint a templom egere akkor is kelleni fog a lányoknak. Ha nem jóképű átérnek a 2 es fázisba a anyagi helyzet...ha se kecsegtető jön a lepattintás.
2013. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Hát vannak lányok akik tuti emiatt nem mennek el következő randira, de van oylan is akit nem zavar. én ismerek több ilyet is, de olyat is aki csak jó anyagi körülmények között élővel kezd. Annyiból érthető az a lány aki emaitt nem megy bele, hogy ha arara gondol hogy hamarosan családot akar alapítani, akkor nem mindegy mennyit keres a férj. Bár mint tudjuk a mai helyzetben sok tanult ember is annyit keres mint egy szalag munkás.
2013. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, ezzel a kérdésed nem válaszolom meg, viszont én már elővigyázatosságból szándékosan nem szoktam megmondani, hogy mennyit keresek, mert nem akarom, hogy anyagias ribancok vegyenek körül. Nem is nézek ki úgy, mint aki gazdag, úgyhogy jól titkolom :) És bármennyire is nehezen találok valakit, sosem venném elő ezt a kártyát a pakliból, hogy kihasználjam. Majd ha valaki hajlandó lesz önmagamért összejönni velem, akkor max meglepem :)
2013. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De mindig azt hangoztatják a lányok, hogy a pénz nem lényeg, akkor nem is lényeg ha ezt mondják! Úgyhogy valami más lehet. De ezek a fiúk hasznos munkát végeznek, az egy dolog, hogy nem fizetik meg őket. De kedvesek, becsületesek, odaadóak. Ez elvileg elégnek kell, hogy legyen egy lány meghódításához. Légy kedves ezt mondják. Nem igaz?
2013. febr. 19. 09:42
 6/23 anonim ***** válasza:

Én egy 24 éves lány vagyok, és a környezetben, nincsenek is olyan lányok akik ennyire anyagiasak lennének... akik meg mégis előfordulnak, azok is csak a pláza cicukák :)

Nem minden lány anyagias, csak ritkábbak már :)

2013. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nekem is van természetvédelmi mérnök ismerősöm, 5 év egyetem után kezdőként kap 92 nettót.
2013. febr. 19. 09:47
 8/23 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy azt mondják, sőt sok lány próbálja is magára erőltetni, hogy nem, neki nem a pénz fontos. Tegyük fel egy ideig működik is a dolog, sőt tegyük fel, hogy az hogy nincs pénzed, tényleg nem érdekli őket.


DE!A tapasztalat azt mutatja, hogy az, ami viszont pénzbe kerül, tehát maga a tárgy/szolgáltatás igenis kell nekik. Az hogy néha elvidd vacsorázni, néha vegyél neki apróságot, csokit, anyámkínját, vagy hogy elmenjetek kirándulni, moziba, stb...azért nem hiszem hogy a lányok nagy része vidáman elvan ezek nélkül :) Ezek meg ugyan önmagukban nem kerülnek sokba, de sok kicsi sokra megy alapon ugyanúgy pénzigényes.


Tehát így levezetve mindenki nő anyagias. De amúgy ez az egész elcseszett világ is ilyen, szóval nem valamiféle hímsovinizmusból beszélek.

2013. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, akkor én valami elcseszett csajszi vagyok :)

Én mindig inkább arra törekedtem hogy a pasimnak előbb legyen félretett pénze mint hogy moziba vigyen...

6.-os

2013. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Akkor végsősoron mégiscsak nekem volt igazam abban hogy csak akkor van esélyed, ha van lóvéd... Élni is csak jómódúan érdemes, különben csak szenvedni fogsz a rabiga alatt éhbérért.


Ui: látom nálam kivételt tudtál tenni a lepontozásba :D Hiába, no rettegett Xenonak nagy hatása van!

2013. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!