Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nehéz ma 20-30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz ma 20-30 év közötti, normális, férfias pasit találni?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy egy diplomás, lakással és autóval rendelkező 25 éves, csinos nő, nagyon nehezen tud bepasizni. Miért van ez?
2009. okt. 14. 01:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mert kevesen vagyunk normálisak!:) Szerintem a mai társasalom mind két nembe tartozóak többsége megőrült! Nálad egyébként mit jelent a normális, férfias pasi?
2009. okt. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Mert már a többsége elkelt!

Nem vicc... amúgy meg jó páran ennél később érnek.

Neked meg gondolom olyan céljaid, feltételeid vannak, ami eleve kizárja a férfiak 70-80%-át.

2009. okt. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon későn kezdtél ezen gondolkozni. És elég rosszul.

A megfogalmazásod alapján.

Biztos hogy kell neked egyáltalán valaki?

Van valami elképzelésed? Miért szeretnél pasit.

Nem fontos ide válaszolni csak gondolkodj ezeken.

2009. okt. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdezővel. Én is így látom 28 évesen de nem értem mi lehet a baj velünk. Talán ijesztő egy pasinak, hogy vannak még nők, akiknek ezen dolgok eléréséhez nem feltétlenül kell egy férfi, mert egyedül is létre tudnak hozni valamit.
2009. okt. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
A normális, férfias pasik nem a diplomás, lakással és autóval rendelkező csajokra vágynak.
2009. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Normális, férfias pasi alatt azt értem:

határozott, őszinte, humoros, céltudatos...

2009. okt. 14. 09:00
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek az előttem szólóval, 20-30 közti pasiknál két dolog lehetséges: egyik, hogy alapból foglalt, sőt rosszabb esetben házas és kisgyerekes. Másik eset, hogy már/még nem, de ők jellemzően nagyon jól elvannak futó kapcsolatokkal és épp nem is akarnak hosszútávra tervezni, feladni a függetlenséget. Tehát az átlagos női fogalmak szerint ezek nem a "normális pasik". Sajnos azt kell tanácsoljam, hogy 25 éves létedre inkább kacsingass az idősebb tartományba: 30-40 közöttiek. Ők már túl vannak az első buktákon és csalódásokon, ugyan valószínűleg elváltak, de pont ezért amelyik új kapcsolatot keres az lényegesen figyelmesebb és komolyabban vesz, mégegyszer nem akar hibázni.


Hát ez csak egy magánvélemény, persze neked kell tudnod ki a szimpi...

2009. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Félnek Tőled, nekem van vagy 5 szingli pasi ismerősöm.
2009. okt. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem is van vagy 5 szingli férfi ismerősöm, az 5ből 3 régóta szeretne normális, komoly barátnőt de nem talál.
2009. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

én ugy gondolom hogy nagyon sok férfi és én idesorolom magamat is lehet hogy már felnőttek van állásuk lakás autó stb de nem elég érettek...én teljesen nem érzem magamat készen egy hosszútávú komoly kapcsolatra és ahogy magamat ismerem nem mostanában lesz...imádok élni szórakozni imádom a pénzemet olyan dolgokra költeni aminek semmi haszna


és én tudom hogy rosszul érzed magad mert a velem egykorú nő ismerőseim minden férjhez mentek már sőt néhol már gyerek is van szóval megértelek hogy miért vagy igazán szomorú


24f

2009. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!