Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nehéz ma 20-30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz ma 20-30 év közötti, normális, férfias pasit találni?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy egy diplomás, lakással és autóval rendelkező 25 éves, csinos nő, nagyon nehezen tud bepasizni. Miért van ez?
2009. okt. 14. 01:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Tényleg kezdem azt hinni, hogy egy ilyen lánynak a 30 év feletti tartományban ajánlott keresgetnie, egy olyan férfinél, aki már "kijátszotta" magát, és szintén kezd gondolkodni a családalapításon és egy komolyabb jövőn...


Köszönöm az eddig válaszokat, folytassátok, ha még van véleményetek! :)

2009. okt. 14. 11:04
 12/23 anonim ***** válasza:

szerintem nemkell a 30 év feletti tartományban keresgélnie, csak nemkéne túl idősnek viselkednie a korához képest.

egy 25 éves pasinak nemfeltétlen azaz álma, hogy holnap családot alapítson, és gyerekeket neveljen.

két 25 éves ember még javarészt épp kiéli a maradék fiatalságát....

2009. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Inkább 25-30 között keress.
2009. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Egyébként amit irtál arról hogy mit jelent neked a a normális, férfias pasi, kiderűlt hogy nem is csak erről van szó, Határozott-férfias tulajdonság, Céltudatos-nem feltétlenűl férfias de a normális tulajdonságban is sorolhatnánk, Őszinte-a normális kategória, Humoros pedig se nem férfias, se nem normális kategória, hanem a megnevetett kategória! Szerintem egyébként egyáltalán nem sok elvárás, még nem soroltad egyáltalán a legyen neki is diplomája, legyen jó állása, kocsija, legyen jó az ágyban, stb stb... Van akinek az is fontos lenne! Ha nem zavar ha átlagos az ágyban, hogy van e diplomája, hogy egy kicsit telt e, vagy éppen nagyn gizda, hanem magas, hanem egy arcmodel, akkor szerintem hamarosan fogsz találni valakit akivel boldog lehetsz! De szerintem tényleg nem csak te vagy így ezzel!
2009. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

30 éves pasi vagyok. Tehát elvileg neked pont "parti". Ha csak ennyit olvasnék egy társkeresőben, hogy

"Diplomás, lakással és autóval rendelkező, 25 éves, csinos nő társat keres."

Tuti nem válaszolnék. És hogy miért? Mert az hogy ki vagy, előrébb való, mint milyen vagy. Számomra a saját leírásodból az jön le, hogy karrierista vagy, és ez -legalábbis engem- elijeszt egy csajtól (nőtől).

Le sem írod, hogy milyen vagy? Kedves? Aranyos? Jó humorú? Házsártos? Anyatípus? Lusta? Sokkal fontosabb információk lennének pasizáshoz, mint a diploma, a lakás, a kocsi.

2009. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

14.41-es jól leírta a lényeget.

hiába van diplomád, kocsid, lakásod, lehet h egyszerűen nemvagy szimpatikus a férfiaknak a belső tulajdonságiad miatt.

nekemis van diplomám, és autóm is, lakásom még nincs. 24 éves vagyok. de bőven tudok a saját korosztályomban fiút találni magamnak. van is, ő 25 éves.

2009. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Tudod hogy miért nincs neked normális pasid? Azért mert a normálisak vagy foglaltak, vagy átnéznek rajta a lányok, mert ő normális. Amig valaki a rossz fiúkat keresi, addig ne is számítson másra.
2009. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
21é vagyok nem iszok nem cigizek nem játék gépezek tudok főzni azt mondják h jól nézek ki hülye se vagyok mégse találok magamnak senkit mindekinek a nagymenő p×rasztok kellenek :S
2009. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Inkább 25+ korosztályba keress.


Én 25 éves férfi vagyok. Egyedülálló, a legtöbb ismerősöm szerint bejövök a csajoknak. Stílus,életvitel és külső alapján. Nincs kapcsolatom mert nincs IDŐM ismerkedni. Szinte még pályakezdő vagyok a szakmámba, meló mellett levelezőn akarok még egy diplomát így a napi 10 óra munka alap. Szóval 8-18 között foglalat vagyok és eddig nem találtam olyan nőt aki ezt tolerálná...

2009. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem az az elsődleges, hogy legyen diplomája,lakása,milyen az autója,stb. Sokkal inkább, hogy hogyan áll az élet fontosabb dolgaihoz, mint pl család meg ilyenek. Hiába hajt valaki 2-3 diplomára, ha közben "kimarad" a hétköznapokból, és a tanultakon kívül esetleg nem is lenne közös téma. Az intelligenciát nem ebben mérik, vagyis nem csak ebben. Csak azt nem értem, hogy a pasiknak az a tapasztalata, hogy a legtöbb nőnek "menő csávó" kell, nekünk meg az, hogy nem kapkodnak az anya- és háziasszonytipusú nők után, akkor itt valahol tényleg nagy rejtély van.....

Ezt látom, ezt hallom, és nem utolsó sorban én is ezt vallom, mert közel a 30-hoz, ha 60 kg-nál több vagyok, és nincs derékig érő póthajam, tetkóm és műkörmöm, akkor nem is vagyok érdekes. Nem számít, hogy házias vagyok, hogy tudok főzni, hűséges tipus vagyok, tudok bánni egy gyerekkel,stb,stb... Én NEM állítom, hogy a két kategória nem jelenhet meg ugyanabban a nőben,de...

Vagy mindenki rossz helyen keresi akit keres?????

2009. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!