Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba (lány). Sokszor megyünk el moziba meg mindenhova mint barátok. Hogy hívhatom el úgy valahova, hogy randinak tűnjön az egész és nem csak egy sima találkozásnak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 19:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#10

Az nem barátság amiben az egyik fél többet érez. Ha lenne egy kis esze már rég nem beszélne veled.


A kérdésre válaszolva, meg KELL kérdezned. Legalább is ha nem akarsz továbbra is a barátzónában szenvedni. Ha pedig ő nem úgy gondol rád akkor neked is abba kéne hagynod a "barátkozást" vele. Amíg ott van a közeledben nem fogsz tudni rendes kapcsolatot kialakítani az ellenkező nemmel.

2013. szept. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Megpuszilod a száját, ha látod rajta, hogy tetszik neki akkor még egy puszi aztán meg bedugod a nyelved.

Nekem egy lány barátom van akit fel akarok szedni, aztán eszembe jutott, hogy anno néhány csajnál ugyanazt csináltam, hogy 1-1 szájra puszi majd bemásztam nyelvel a szájába miután vibrált a levegő, baszus lehet érezni onnantól meg kb lőttél egy gólt a kapcsolat javára :)

2016. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!