Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek most mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A barátomék családjánál voltam,és az édesanya ismerősei jöttek még az összejövetelre.(Költők,írók) Elég elvont társaság,nagyszerű művészek természetesen.. Én azonban társaságban nagyon rosszul érzem magam,főleg idegenekkel,a párommal,és testvérével nagyon jól kijövünk,de az új emberekkel nem tudtam beszélgetni. Egy szót sem beszéltem velük.(mondjuk többen voltunk,és mindenki azzal beszélt,akivel amúgy is)..Azonban nem akarom,hogy az édesanya egy csendes,visszahúzódó,fantáziátlan embernek nézzen.. Nem vagyok az,csak új társaságban nem tudok önmagam lenni. Volt is olyan kérdés,ami hirtelen ért,félre értettem,és hülyeséget mondtam.(mint egy füllentés,olyanvolt).. A párom tudta,hogy nem mondok igazat,de csak mosolygott,végül egyikünk se hozta szóba..

Elég rosszul érzem most magam..Szerintetek?


2013. jún. 30. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj ilyenek miatt. Társaságban én is nehezen oldódom, de mindenki olyannak kell elfogadjon Téged, amilyen vagy. Nem vagyunk egyformák. :) Valaki szószátyár, valaki csendesebb, megfigyelő típus. Nincs ezzel semmi baj.
2013. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!