Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatalabb sráccal találkozgato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb sráccal találkozgatok, szerintem kamuzik hogy lenyűgözzön. Érdemes belőle ügyet csinálni vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Én 31 vagyok, ő 24. Konkrétan azt kamuzta (szerintem), hogy nem messze bérel lakást a szülei házától de szerintem meg ott lakik velük és szégyenli. Meg tudom érteni ha kissé fel akar vágni előttem, de az viszont nagyon zavar hogy a szemembe hazudott.Ez azt mutatja hogy hajlamos hazudni, hogy a céljait elérje. És ez nem valami szép emberi tulajdonság szerintem. Érdemes folytatni így? Ki tudja miben hazudik megint.
2013. júl. 2. 12:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nekem van barátnőm, de valamit eltaláltam nálad, mert átmentél személyeskedésbe:). Parafenomén tanfolyamra jársz, hogy egy regisztrált névről megállapítod, hogy kinek van barátja vagy sem? Van mit gyakorolnod vizsgáig. Ezzel az erővel én is rávágnám hogy kva vagy minden előzetes nélkül,de nem teszem, mert nem tudom, hogy az vagy vagy sem:)

De bevallottad te is, hogy a - bré a fontos- most kivételesen nem az anyagiak.

2013. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
ÉS?? Mi olyan furcsa azon hogy egy nőnek kell a bré? Ezt úgy bírom, hogy ilyenkor feltétlen reflexszel indul be a női szexualitás ELVITATÁSA. Gondolkozz el ezen egy kicsit mert ez egészen elképesztő.Nem is látod hogy mi a baj vele, sőt erkölcsi magaslatokra helyezve magad, osztasz egy nőt mert örömét leli egy férfiban. Ami pedig teljesen normális (értsd: ösztönszinten, hormonok által vezérelt TERMÉSZETES dolog. ) Képzeld már ezt el fordítva, beszólna neked itt valaki, csak mert érdekel a szex. Meg vagyok döbbenve komolyan mondom.Említetted hogy van barátnőd: ezek szerint ő frigid? Vagy őt is osztod, hogy a farkad (is) szereti? Vagy nem is dugtok? :O Mert ha konzekvensen nézzük a dolgokat, a mondandódból ezek következnek logikusan. Vagy pedig ha nem így van, akkor nem vagy következetes.
2013. júl. 5. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!