Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatalabb sráccal találkozgato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb sráccal találkozgatok, szerintem kamuzik hogy lenyűgözzön. Érdemes belőle ügyet csinálni vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Én 31 vagyok, ő 24. Konkrétan azt kamuzta (szerintem), hogy nem messze bérel lakást a szülei házától de szerintem meg ott lakik velük és szégyenli. Meg tudom érteni ha kissé fel akar vágni előttem, de az viszont nagyon zavar hogy a szemembe hazudott.Ez azt mutatja hogy hajlamos hazudni, hogy a céljait elérje. És ez nem valami szép emberi tulajdonság szerintem. Érdemes folytatni így? Ki tudja miben hazudik megint.
2013. júl. 2. 12:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Akkor meg...? Nem mindegy hol lakik? Tele van lével nagy farka van mit akarsz még...?
2013. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mondom, leszarom az anyagi helyzetét, az egzisztenciáját, nekem ez mind megvan, nem ezért vagyok vele, NEM érdekel mit csinál ilyen értelemben. Ha akar vegyen ha akar béreljen, mit érdekeljen ez engem? megvan a saját lakásom, ki nem költöznék belőle soha. A hazudozásra való hajlamot (még ha arra is irányul hogy engem lenyűgözzön) viszont nem szarom le mert legközelebb azért fog hazudni hogy megtévesszen. Lehet már most sunnyog.
2013. júl. 2. 12:48
 13/22 anonim ***** válasza:
Akkor dobjad és keress egy igazmondó embert - de ez leginkább valami csóró ifú melós lesz valamelyik abroncsgyárból. Mert aki igazat mond és becsületes annak kb. ez a kenyere.
2013. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Aha ,leszarod az anyagi helyzetét, de azért rögtön felmérted milyen anyagi helyzete van és hogy a szüleinél lakik (gondolom rutin).


Lehet ,hogy szégyellte ,mert a mai társadalomban élő ribik feltették a lécet és ő már reflexből hazudik.

A nők érték el azt az állapotot, hogy mindenféle hazugsággal kelljen etetni őket(kivéve ha gazdag vagy).

2013. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
egyszerű:legközelebb mond neki,hogy látni szeretnéd a lakást és ott megdugatni magad vele
2013. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
talakozz vele es kerdezz rá öszintén, és mellette mondd el azt is hogy mitől félsz... Nemkizárt hogy parázik a srác, azért van korkülönbség. Ha van esze több ilyen húzása nem lesz utána. Ha meg igen, akkor lapát.
2013. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hogy én hogy utálom ezt a nőkkel szembeni kettős mércét, mikor a méretekről vagy a pénzről van szó...pfff. Megvan erről a véleményem, mindegy nem megyek bele ebbe, nem de tartozik. Utolsó válaszoló, ez jó tanács, köszi.
2013. júl. 2. 16:26
 18/22 anonim ***** válasza:

Ez nem kettős mérce, hanem reflexből jön a gondolat a férfiaknál. Ez olyan mint amikor meglátsz egy szúnyogot: kapásból le akarod csapni, mert tudod, hogy rajtad akar élősködni, pedig lehet,hogy csak körbe akart repülni.

Nem érdemes ezért mérgelődni, ez valós alapokra épülő berögződés az embereknél.


Valójában ki is hangsúlyoztad, hogy milyen anyagi körülmények közt él a srác, mi van neki és mi nincs. Akár az ingatlanos értékbecslők:)

Ha annyira nem számítana, hogy otthon lakik ,akkor nem lovagolnál ezen.

Ha meg hazudik ,akkor vajon mi lehet az oka, hogy hazudjon.

2013. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Utolsónak: veled nem azért nem járnak a nők szívesen mert mikropénisz vagy, vagy mert nincs elég pénzed, hanem mert olyan ostoba vagy mint egy barom. El sem olvasod amit a másik ír csak write-only üzemmódban hányod a sötét proli hülyeséget. Vitatkozzon veled az akinek nincs jobb dolga :D Engem most vár a 25cm-s bré, csók.
2013. júl. 4. 19:32
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell feltételezni, hogy a kérdező direkt "lesi" a fickó anyagi helyzetét, nyilván leszarja.


Egyszerűen különösebb "utánakíváncsiskodás" nélkül is néha egyértelműen látszik, például ha a kérdező olyan országban lakik, ahol jóval magasabb az életszínvonal, vagy a srác tök alapnak vesz bizonyos cuccokat ami másnak luxus lenne, ezt rendszerint észreveszi bárki, akár érdekli, akár nem, akár férfi, akár nő.


Írta kérdezőnk, hogy megvan a maga egzisztenciája, saját lakása, hogy nem érdekli a srác mennyire lóvés, a szüleivel él-e vagy sem, nem ezekért találkozgat vele. Csak az érdekli, miért a csávó esetlegesen vagy sanszosan miért kamuzott neki. Mi olyan állati hihetetlen ezen?


Nem minden nő egyforma igényekkel rendelkezik, ahogy nem minden fickó sem, mi a fenéért általánosítani? A kettős mércétől meg mindét nem szenved, férfiakkal és nőkkel szemben is egyformán gáznak tartom.


Amúgy szerintem ha kamuzott, valszeg az életkorbeli különbség miatt, vagy a hölgyi önállósága, jó egzisztenciája miatt "cikinek" érzi, hogy ő meg csak a szüleivel él, ha meg más csajjal lakik külön, akkor érthető, miért tagadja, ha meg nem kamuzott, azt is ki lehet deríteni. Őszinte, egyenes kommunikáció.

2013. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!