Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után lehet képet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lehet képet, illetve személyes találkozást kérni egy lánytól?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hónapja levelezünk egy lánnyal, korábban kicsit ritkábban tudtunk beszélni, mivel vizsgaidőszaka volt, mostanában sűrűbben jönnek-mennek a levelek. Tudom, hogy nagyon félénk és gátlásos lány, nehezen kommunikál, de az utóbbi levelei már viszonylag hosszabbak. És úgy veszem észre, az érdeklődés kölcsönös lehet, ő is kérdezget engem magamról. Nem akarom őt megijeszteni, illetve nem szeretném, hogy nyomulásnak fogja fel a dolgot, de azért majd szeretnék képet kérni tőle, és ha úgy adódik, akkor idővel randit (vagy "csak" egy baráti találkozót) is. Szóval szerintetek várjak még a képkéréssel, vagy lassan elkezdhetek közeledni a lányhoz? Köszi a válaszokat.

2013. júl. 7. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lanynak nem jon be az ilyen 'tutyi-mutyi nem tudom mit csinaljak, felek' stilus. Sztem. mondd meg neki h szeretnel vele talalkozni meg beszelgetni + mondd meg neki h te kuldesz neki kepet de o is kuldjon (hozzateheted h lecci aze h ne tunjon tul nyomulosnak. habar ahogy az irasod stilusat nezem, te eggyaltalan nem tunsz nyomulosnak. es tobb onbizalmat. azt birjak a lanyok. (legalabbis van jopar aki szereti azt). egyebkent, h nem tudsz beszelgetni, humorizalni es nem nezel ki jol (vagy okesan) akko azon csiszolj egy kicsit. sok sikert! meg batorsagot.
2013. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Másfél hónapja levelezel vele és még azt sem tudod, h ki lehet ő igazán? :D Ember, ennyi erővel egy érett, 14 éves kamasz is irkálhat neked azt, amit te nem szégyellsz bevenni. :D És arra gondoltál már, h mi van, ha ez csak egy unatkozó fiú?


Szerintem ha eddig kibírtátok, ez után már ne is kérj tőle semmit. Elqrtad, ennyi.

2013. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!