Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülye vagyok hogy nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok hogy nekem egy ölelés sokat jelent?

Figyelt kérdés

Randizgattam egy sráccal. Megcsókolt, de még korainak éreztem, nem igazi csók helyzet volt. Akkor vissza vett, és utána 2 randin keresztül csak ölelés volt. Amiket ő kezdeményezett. Olyan hosszú, érzelmes, szorosan magához szorító ölelések. Nekem ezek nagyon sokat jelentettek. Ez hülyeség?


Hozzáteszem neki ez semmit sem jelentett, mert csak szexelt volna, meg kicsi t húzta az agyam.


2013. júl. 13. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom.. nekem sokat jelent az ölelés.. de minden ember más.
2013. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség :)

Nekem is kur vajól szokott esni pedig fiú vagyok :D

2013. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
?
2013. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye, az ölelés nekem is nagyon fontos és még sokan vagyunk így ezzel. Nagyon jól tud esni. :)
2013. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Froncsi ***** válasza:
Egyáltalán nem! Egy ölelés rengeteget elárul a partnerről. Hatalmas érzelmi töltése van, szóval inkább az a furcsa, hogy a barátodnak nem jelentett semmit
2013. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem vagy hülye miért volnál?? nem tudhattad h egy idióta a pasi remélem jól kidobtad a fenébe

20L

2013. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaj, egy cuki, aranyos, bájos lányt a legjobb dolog ölelgetni is. Vannak fiúk, akiknek fontos az ölelés is, nem csak a szex.
2013. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom nekem ezek az ölelések olyan sokat jelentettek, hogy nem igaz...Többet mint mikor megcsókolt, na jó azok csak szájra puszik voltak. De amikor magához ölelt....Akkor kezdtem el beleszeretni.


Erre az ő részéről sehol semmi :(

2013. júl. 13. 19:33
 9/12 Froncsi ***** válasza:

Embere válogatja. Pasi vagyok, mégis többre értékelem én is az érzelmes ölelést, mint egy szimpla szájrapuszit.

De te írtad. A srác csak szexelt volna, és kicsit húzta az agyad. Szerintem ezt a kapcsolatot jól gondoljad át

2013. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy érzelmes ölelés hihetetlen energiával tud feltölteni :)
2013. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!