Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális véleményeket kérnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális véleményeket kérnék az alábbi esethez. Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, nem írnám le, hogy hol és mikor, a lényeg hogy a megismerkedés személyesen történt, és hogy eleinte interneten tartottuk a kapcsolatot.


Kb. 1 hónap beszélgetés után a héten találkozunk először.


Teljesen szeretetreméltó, okos, intelligens és csinos leányzó, szóval tökéletes. Egymás után két nap is találkoztunk, mert jó éreztük magunkat együtt, sokat nevettünk, beszélgettünk.

A második alkalommal ő a búcsú puszik helyett hirtelen megcsókolt, ami annyira meglepett, hogy majdnem elfelejtettem viszonozni, de végül nem álltunk meg egynél.


Ma találkoztam vele, és közölte, hogy kimondhatatlanul örül annak, hogy megismerkedtünk, és hogy sok dologban egyezik az ízlésük is meg a véleményünk, de ő egyik csóknál sem érezte azt, amiről a romantikus filmekben szó van, az a bizsergés. Ezek szerint nem működik a kémia, és ne folytassunk párkapcsolati szinten, de az ismeretséget nem akarja elveszíteni.


Én elmondhatatlanul megkedveltem, és benne is mélyült a szimpátia, de akkor...?


Abban állapodtunk meg, hogy nem szakítjuk meg a kapcsolatot, de egy kis ideig nem is írunk egymásnak. Később ha ebből lehet még valami, akkor nem zárkózik el előle, de jelen helyzetben nem lát esélyt a folytatásra párkapcsolati szinten.


Én nagyon megszerettem, és nem akarom elveszíteni, de a környezetemben mindenki azt tanácsolja, hogy várjam meg, míg ő ír.


Számíthatok-e rá, hogy lesz folytatás, vagy teljesen reménytelen?

Esetleg elsiettük a dolgot, ne volt meg a megfelelő hely és idő az első csókhoz?

Menthető-e még ez valahogyan?


Egy kissé csalódott fiú



2013. júl. 18. 23:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
sztem is te hivd, mondd el neki h mit erzel es kerj tole egy masodik eselyt. akko viszont rendesen csokold meg es te kezdemenyezz.
2013. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igazság szerint nekem nincs sok tapasztalatom a párkapcsolatok terén, mert a könnyűvérű "discoribacok" nem az eseteim, bár belőlük lehetett volna válogatni. Normális, intelligens, értelmes lányt nehezen találtam eddig.

Ciki dolog, de így a 20. x-en túl még nem jutottam tovább egy lánnyal sem a csóknál.

Úgy érzem, hogy a folytatáshoz nekem érzelmek kellenek. (Tudom, hogy nem férfias gondolkodásmód, de ez van.)


Szerintem hagyok neki most időt gondolkodni a nehéz időszaka után, majd a 6-os tanácsára elmegyek hozzá egy csokor virággal, és elmondom neki, hogy milyen fontos nekem, és ha ez kell akkor boldogan vállalom az életében a Richard Gere szerepét. Elmondom, neki, hogy igaz fogalmam sincs, mit csinálok a lányokkal, de meg akarom tanulni, és ha ad a kapcsolatunknak még egy esélyt, akkor esküszöm hogy az egész életemet arra szánom, hogy a létező összes módon kielégítsem őt.


És természetesen kérek tőle egy használati utasítást magamhoz, mert úgy érzem ő az a lány, aki miatt, ha kell, érdemes, és tudnék változni...

2013. júl. 19. 12:29
 13/16 anonim ***** válasza:

Én nem mennék el ennyire csöpögősbe.

Megírnám, hogy megértem, de a tapasztalatom szerint a 42-dik csók után szokás azt érezni, amit ő elvárt.

2013. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Elég fura csajszi. Én amikor először találkoztam a mostani barátommal, akivel több mint egy éve együtt vagyunk, azonnal úgy éreztem, h szerelem első látásra! Nagyon tetszett a külseje, a stílusa, jókat nevettünk, beszélgettünk, minden tök jól ment. Mi később jutottunk el az első csókig, viszont nekem nem volt nagy szám, nem bizseregtem sehol. Attól függetlenül, hogy mit éreztem a randikon, ez nem nyilvánult meg a csókon, viszont 2-3 hónap múlva, amikor gyökeresedett bennem ez az érzés..na akkor jött az az igazi bizsergés!:) Szóval szerintem ehhez idő kell, mondd meg a csajnak:)


19/N

2013. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy ő rád fog írni várhatod. Ebből tényleg nem lesz több egy haverságnál (főleg nem barátság), hisz alig ismered.

És ha annyira fenn akarod tartani vele a kapcsolatot (nem több dologért, csakis az ismerkedés kedvéért, akkor kb. 1 hónap múlva küldj neki egy levelet. De ilyen komolytalan kiscsajtol ne várj sokat.

2013. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kruger válasza:

Szerintem játszik veled és az emberi játszmáknál nincsen rosszabb. A nők nagyon ügyesen tudják a férfiakat manipulálni és sajnos ő már fiatalon ráérezhetett ennek az ízére. A legnagyobb probléma az, hogy ő csókolt meg. Mindig a férfinak kell kezdeményeznie, mert te vagy a domináns és neked kell irányítanod. Ha vonzóvá akarsz válni egy nő számára akkor egyszerű szabály van: ne ragadj le egy csajnál. Várj 30 napot, ezalatt semmilyen formában ne beszélj vele és ne írj neki. Kezdjél el más lányokkal ismerkedni és építsél sok önbizalmat a szabadidős tevékenységeid és a mindennapi sikerek által. A 30 nap után ha képes voltál más lányok felé is nyitni akkor rá fogsz jönni, hogy valóban ő kell-e neked vagy nem. Ha ő kell, akkor nyissál felé újra, de ne hagyd, hogy még egyszer átvegye az irányítást.

A szabály alól az egyetlen kivétel az a szerelem, de az is csak akkor ha kölcsönös és tudod már az első perctől fogva, hogy nem kell násztáncot járnod mert őszinték az érzéseitek egymás felé, de ez bizony nagyon ritka és hidd el lesz még idő rá :)

2013. júl. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!