Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan szűrjem le, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan szűrjem le, hogy roma-e ez a srác, akit nagyon kedvelek és külsőről nem tudom megállapítani? Többi lennt!

Figyelt kérdés
Szóval most itt leszögezem, hogy nem vagyok rasszista! Viszont akkor is érdekelne, hogy roma-e ez a fiú. Szóval nagyon értelmes, nagyon nyugodt, választékosan beszél és 17 éves kora óta folyamatosan melózik. Viszont 10 testvére van, és furcsa neveket adtak a szülők, mint például Angelika. És ez tipikusan roma név. Bőre fehér és külsőleg én nem mondanám meg róla ha mégis az lenne. Őszinte, rendes. Viszont nagyon nagyon utálják őket a romák és állítása szerint ez azért van, mert ők olyan fehérek, akik nem félnek tőlük és mindenáron megakarják rémiszteni őket.
2013. júl. 20. 20:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az Angelika mióta tipikus roma név?
2013. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha kedveled, akkor nem számít, hogy roma, vagy nem.

de ha érdekel téged, és jóban vagytok, akkor én a helyedben megkérdezném tőle. ezt is meg lehet úgy kérdezni, hogy ne legyen sértő.

2013. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Múltkor pont erről beszélgettünk és a szavaiból lejött, hogy ő nem tartja magát annak ha netán az is.
2013. júl. 20. 20:28
 14/19 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvelem, eddig még csak kétszer találkoztunk, de annyira jó volt :)) !!
2013. júl. 20. 20:28
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, gyere az avasra 1-2 hétre, aztán majd leszel rasszista!
2013. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
attól függ én Avasiba jártam de csak átutazóban szóval nem tudhatom az Avason mik mennek de amúgy tudom, hát na nem laknék ott, viszont általánosban Csabán ott voltak keménységek de aztán szövetséget kötöttünk szal jól megvoltunk, kérdezőnek meg ha tetszik akkor kit érdekel, végül is ha czigó és félsz hogy a családja majd hát hogy mondjam rátok nő? vagy nem tudom miért kérdezted akkor mond, neki hogy függetlenedjen, vagy amit gondolsz, ismert meg jobban stb.
2013. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Azt a hosszú szöveget elnemolvasom de amúgy így:

Adj neki rezet, ha látásra megállapítja neked, hogy pontosan mennyi kiló és mennyi az ára, vagy esetleg egyből elrohan vele azthiszem tudod a választ.

2013. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szerintem ne foglakozz vele!!én is ezelött igy voltam hogy nekem nem kell cigány csaj,mert már ismerem őket!de pl most elkezdtem eggyel beszélni és még normálisabbnak tünik mint a magyar!de amugy látszik rajta hogy az mert egy kicsit barnább a böre mint az enyém és 4 testvére van!!de engem nem érdekel
2013. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne fontos tudni? Nem tök mindegy? Most őszintén, ha nem lusta dolgozni, nyugodt és nem erőszakos, nem lop, jó ember, és tetszik neked, akkor nem mindegy, hogy fehér, fekete, sárga, vagy rézbőrű?
2013. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!