Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a gond velem, mit csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond velem, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Olyan gondom van, hogy sosem jön össze semmi komoly kapcsolat. Régebben minden hétvégén más lányokkal voltam, de már egy ideje szeretnék egy komoly kapcsolatot. A helyzet az, hogy ebben az évben már 5 lányban csalódtam.

A történet mindig ugyan az, mintha összebeszéltek volna, viszont nem is ismerik egymást.

19/F

Megismerkedünk valahol, pl. buli, falunap stb., ott általában elvagyunk, majd pár napig írunk, telefon, stb. Aztán 1-2 randi, majd teljesen emgváltoznak. Volt aki bunkó lett, volt aki nem akart visszaírni. Az 5 lányból 3 biztos, hogy érzett irántam valamit, mert megkérdeztem testvérüket/barátnőiket, akiket eléggé ismerek és azt mondták, hogy igen.

Nah a lényeg az, hogy nem értem mi a gond. A barátaim szerint se. Egy normális, vicces, kedves srác vagyok, leg. is ezt mondják rám. Nem vagyok bunkó, nagyképű, stb., de valamit mégis csak rosszul csinálhatok ezek szerint.

Már nem tudom mit tehetnék.

A legutóbbi lánnyal egy kiránduláson találkoztam, ott 5 napig voltunk, 3. este már "együtt voltunk", nagyon megkedveltem. Erre 1x voltunk moziba, meg kávén, aztán ahányszor ki akartam hívni, vagy csak kerestem őt épp nem ért rá, nem vette fel, nem írt vissza, volt, hogy 2 üzenet között eltelt 4 óra is.



2013. júl. 21. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl nyomulós voltál?

Randi után mennyi idővel kerested őket?

2013. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem is lehet, hogy nyomulós vagy...

sokan követik el hibaként, hogy még szinte kapcsolat sincsen, de ők már totál szerelmesek és "szeretlek, puszipuszi, gyerekek".. lassan de biztosan, ismerkedjetek, és összejöttök:)

2013. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem avgyok az az igazán nyomulós fajta, csak ha iszok, akkor túlzottan is az vagyok.

Hát általában minden nap beszéltem a lányokkal. Randi után is este stb...

2013. júl. 21. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen hogy akár 1-1,5 napig nem válaszoltam.. Ettől függetlenül bejött a srác, 4 óra az semmi. Tényleg túl nyomulósnak tűnsz, nm kell állandóan kontaktusban lenni, elég miután összejöttetek.
2013. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha randi után este már beszélgetsz velük, az már eléggé nyomulás. Randi után mindig hagyni kell őket. Másnap este már írhatsz nekik/felhívhatod őket, de így ez cinkes.
2013. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia :) hát engem érdekelne, segíteni szeretnék, megismernélek. az is lehet hogy ismerlek:D
2013. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Szia

Én Debrecenből vagyok, Szondi utcában lakok. P. Tamás.

Te ki vagy?

2013. júl. 21. 17:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja akkor nem ismerlek ( még) .. az ország másik feléről vagyok.
2013. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!