Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai világban már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban már tényleg csak nekem tetszenek az igazi férfias férfiak?

Figyelt kérdés

Mostanában nagy divatja van a feminin, kisfiús, csupasz, affektálós fiúkáknak, de én ezt nagyon-nagyon utálom. Nekem még mindig a hagyományos értelemben vett férfiak jönnek be, akár külső, akár belső tulajdonságokat nézve.

Fontos hogy egy férfi legyen határozott, céltudatos, erős, karakteres. Álljon ki magáért és értem is, legyen benne jó erős védelmező ösztön és tudjon bánni egy nővel.

Külsőleg is a férfias vonások jönnek be, legyen magasabb, erősebb nálam, legyen testszőrzete, karakteres vonásai, széles válla.

Az a gond hogy mostanában egyre kevesebb ilyennel találkozom, ritka mint a fehér holló.:( Én érzem magam sokszor furcsának amiért ezt igénylem.

Azért írtam ki a kérdést mert tényleg kíváncsi vagyok hogy a nők többségének milyen pasik jönnek be, lehet hogy változott a közízlés, csak én maradtam ilyen "régi módi".

26/N


2013. júl. 25. 17:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
37%

15 éve favágó vagyok!

80-90 kg os tuskókat dobálok ki a diszkóból.

szőrös a hátam, és az egész testem, nem is borotválom, a hangom, az kb olyan, mikor megszólalok, mint a repedt fazék, kemény, érces, volt olyan nő, aki azt mondta h már a hangomtól is nedves, mert keménységet sugároz.

a testem...120kiló, izom és has is van, hogy kitöltse a ruhát, és ne fújjon el a szél.

én nem vettem azt észre, h ez a típus ne kelljen a nőknek, mert van h minden este másik csaj jön velem haza.

2013. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Szerintem változtatható. Bárki szert tud tenni egy kis határozottságra, önbizalomra.
2013. júl. 25. 17:44
 23/29 anonim ***** válasza:

Manapság ezeket is szeretik, jó ég tudja miért.


A kettő közt rossz lenni, mert akkor vesztesz instant.

2013. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Hát igen változtatható az jó :D


De a határozottság az kevés, ha mellette pesszimista maradok és cinikus...

2013. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Ha van benned némi cinizmus és pesszimista beállítottságú vagy az nem tragédia, nincs azzal semmi baj, csak legyél magaddal egyensúlyban és ne engedd hogy elhatalmasodjon rajtad.:)
2013. júl. 25. 17:50
 26/29 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem csak neked ;-)
2013. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves szőrös, pocakos, nem plázába öltözködő gyakori kérdéses férfi társaim. Én pocakos , szőrös , és nem plázába öltözködő férfi vagyok, mégis találtam olyan barátnőt magamnak, hogy a páwák leszophatnak. Annyi köztünk a különbség , hogy én nem itt sírtam el magam minden topicban hanem fogtam kerestem. Nem mondom , hogy nem nehezebb így mint régebben, de nem is valami lehetetlen dolog. Csak kikéne mozdulni és jól érezni magatokat, nem úgy mint aki belül mégis mérges magára , hogy miért ilyen.

Ja és a hajam ilyenkor nyáron inkább borosta a fejemen, ha abba belekötnétek , hogy mondjuk az azért divatos.

2013. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Na én pont az ilyen férfiakat utálom, szőrös gorillák, fúúúj undorítóó.
2013. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Macii ***** válasza:

20 éves vagyok, szőrös a felsőtestem, szőrös az arcom, nem vagyok igénytelen, szakállvágóval levágom 1-2 mmre, kozmetikushoz is szoktam járni, sportolok, és jól esik az egómnak, hogy a korombeli vagy idősebb emberek irigykedve néznek a felső testemre, mert tudják, hogy ők már nem nagyon fognak elkezdeni szőrösödni annyi idősen...

belsőleg is nagyjából rendben vagyok, szoktam komolytalan lenni, de tudom, hogy meddig van a határ, ennyi idősen úgy gondolom még élnem kell, és nem halálosan megkomolyodni és a családalapításon gondolkodni és feleséget keríteni...

2013. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!