Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai világban már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban már tényleg csak nekem tetszenek az igazi férfias férfiak?

Figyelt kérdés

Mostanában nagy divatja van a feminin, kisfiús, csupasz, affektálós fiúkáknak, de én ezt nagyon-nagyon utálom. Nekem még mindig a hagyományos értelemben vett férfiak jönnek be, akár külső, akár belső tulajdonságokat nézve.

Fontos hogy egy férfi legyen határozott, céltudatos, erős, karakteres. Álljon ki magáért és értem is, legyen benne jó erős védelmező ösztön és tudjon bánni egy nővel.

Külsőleg is a férfias vonások jönnek be, legyen magasabb, erősebb nálam, legyen testszőrzete, karakteres vonásai, széles válla.

Az a gond hogy mostanában egyre kevesebb ilyennel találkozom, ritka mint a fehér holló.:( Én érzem magam sokszor furcsának amiért ezt igénylem.

Azért írtam ki a kérdést mert tényleg kíváncsi vagyok hogy a nők többségének milyen pasik jönnek be, lehet hogy változott a közízlés, csak én maradtam ilyen "régi módi".

26/N


2013. júl. 25. 17:01
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Na, szerintem itt elég nagy a kavar a fejekben. A férfias nálam nem az ápolatlan kocsmatölteléket jelenti. És a testszőrzet alatt sem a gorilla kinézetre gondoltam, de a gyantázott fiúkáktól kiver a víz.

Egyébként a 30-as korosztályban sem sokkal jobb a helyzet, valamiért közöttük is kevés az olyan férfi akikre én gondolok.

2013. júl. 25. 17:12
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is az általad jellemzett férfiakat kedvelem, de sajnos tényleg egyre kevesebb van belőlük.

Attól, hogy egy férfi szőrös, máris igénytelen lenne? Néhány embernek elég egyszerű a gondolkodása... Ismerek egy-két ilyet, kivétel nélkül intelligensek, és nem éppen kocsmatöltelékek.

2013. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
73%

1-es, 3-as, és 4-es válaszolónak üzenem: elbújhattok valahová jó messzire, jó mélyen a föld alá.


Az igazi férfi amellett, hogy szőrös, nem azt jelenti, hogy abban ki is merül a férfiassága, hogy fingik, igénytelen, esetleg a kocsmában ücsörög.


Én 24 éves vagyok, igazi férfinek mondott eddig minden nő, aki ismerek (20 éven felüliek!).


Nem vagyok igénytelen, naponta fürdök, hajat is mosok és képzeljétek, még borotválkozni is szoktam, és mit tesz isten: nem járok kocsmába! Sőt, egyáltalán nem is szeretnék még csak véletlenül sem betévedni ilyen helyre.

Nem attól lehetek férfi, hogy alkoholizálok, böfögök, vagy fingok.


Kérdező: nem vagy régi-módi, a többiek, akik a csupasz vézna, elfésült hajú, meztelencsigára hasonlító, trendi-ruhás kisfiúkat szeretik, azokkal van baj.


Egyszer a húgommal voltam vásárolni a Tuskóban, amikor beálltak mögénk néhányan srácok, 16-20 év közöttiek lehettek, és egy-egy karton energiaitaltól roskadoztak. Illett rájuk a fent említett leírás, és kajánul vigyorogtak a húgomra, mire ő odafordul hozzám és számukra is hallhatóan azt kérdezte: nézz rájuk, komolyan ilyenek fogják felnevelni a jövő generációt???

Én könnyeztem a röhögéstől, a srácoknak viszont láthatóan elszállt az önbizalmuk.


Elég beszűkült látásmódja van néhányotoknak, a női nemet sem kell félteni, szerencsére nem mindegyik lány olyan, mint ti.

2013. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
#11: ja, csak amit te itt a külsőről írtál az zömmel adottság, nem pedig divat kérdése. Most akkor erre mit mondjunk? Ilyen az ízlésed azt' kész, másnak is ilyen, megint másnak pedig tök más. Hogy te nem látsz 30-as férfiak közt ilyet az valószínűleg a te hibád. Nyisd ki a szemed tán jobban. Persze a magasság, az arcvonások és a széles váll tipikusan genetikai vonás, talán utazz a skandinávokhoz oszt jó lesz mindenkinek.
2013. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nálam a külső jegyek is fontosak, ahogyan nyilván egy nőnél is fontosak, ne legyünk álszentek. Egyébként meg abban hiszek hogy a belső tulajdonságok kisugároznak a külsőre is.
2013. júl. 25. 17:25
 16/29 anonim ***** válasza:
Ebben azonban igazad van kérdező, mármint a kisugárzásra vonatkozólag. 13-as voltam.
2013. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nekem is a férfias férfiak tetszenek. És most nem a kétajtós szekrényekre kell gondolni..
2013. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Ha kisugároznának akkor nem lennék 190 magas...


Ha olyan lenne a külsőm mint a belsőm 145 magas lennék 35 kiló környékén szürke haj és szemek, fakó bőr és el tudnék tűnni...


De ehelyett fail van mert 190 magas vagyok, sötétbarna haj és szemszín, széles is vagyok meg mindenki rögtön kiszúr magának. Szóval nincs sok összefüggés.


Habár a belsőm össze van omolva és ezért tényleg rondának is tartanak.

2013. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nyilván a magasság egy adottság, de az sem jelent semmit ha a kisugárzásoddal gond van, ahogy te is tapasztalod.
2013. júl. 25. 17:36
 20/29 anonim ***** válasza:
Tudom. A külsőm igazándiból a magasságomat és az extrém cipőméretem leszámítva tiszta átlag, talán kicsit rosszabb annál. De a kisugárzásom nem jó. Sosem volt az. És tippem sincs mennyire változtatható meg. Mármint nem színészkedéssel hanem úgy teljesen.
2013. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!