Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha lányon van egy arany gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lányon van egy arany gyűrű és egy arany nyaklánc, akkor az valószínűleg az ex-barátjától kaphatta? Szokták a lányok szakítás után még hordani az extől kapott ékszereket?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 19:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Az első két pontoddal egyetértek. De a harmadikkal nem. Engem igenis zavar, hogy egy olyan tárgy van rajta esetleg, ami az exére emlékeztet mindenkit, őt is, engem is. Biztos neked is rosszul esne, ha egy olyan drága tárgyat hordana a barátod, amit a volt barátnőjétől kapott, és arra emlékeztetne mindig, főleg úgy, hogy mondjuk r!banc volt a volt barátnője és erre kellene emlékezned minden nap!

De lehet, hogy csak én vagyok túl érzékeny...

2013. aug. 10. 20:32
 12/15 A kérdező kommentje:
Nekem nem a tárgyal van a bajom, hanem azzal, hogy valami kellemetlen dologra emlékeztet.
2013. aug. 10. 20:35
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy: Én nem használok ilyen szót egy nőre, hogy rib**c, mert mert vagy, ha mégis akkor annak egészen más a jelentése mint amikért ti bélyegeztek egy lányt riba**nak.

Kettő: Nem, engem tényleg nem zavarna, mint mondtam, NEM azt jelenti egy tárgy, hogy emlékezni akarok az illetőre, csak szimplán szeretem é megszoktam azt a tárgyat. Nekem a nyakláncomról ha ránéztem nem jutott eszembe a volt pasim.

2013. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
(mert mert vagy -kihúzva)
2013. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én rákérdezek az ilyen gyanús tárgyakra... a válaszok általában hebegéssel kezdődnek és a végén a "nem, miről beszélsz, ugyan már..." szócskákkal végződnek, szal ebből tudod, h naná, h valami exétől van a cucc! :D
2013. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!