Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha eddig nem kellettem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem kellettem neki, most minek zsongott be és nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi... mondjuk úgy, hogy 'haver', mert annak adta ki magát.

Jó 100 km-re lakik tőlem, addig nyaggatott, míg el nem utaztam hozzájuk. Dumáltunk egész nap, meg nála aludtam és soha, egy árva célzást, érintést nem tett.

Én nyíltan kimutattam neki, hogy benne lennék a szexben ("alhatunk egy ágyban ha gondolod" meg "meztelenül szoktam aludni") erre ilyen baromságot mondott, hogy ha meglátna meztelenül, lefagyna.

Hát gondoltam, biztos akkor tényleg csak haver, félreértettem, hát jólvan. Másnap hazamentem és nem izgattam magam miatta.

Aztán eltelt pár hónap és elkezdett nyaggatni, hogy megint menjek hozzá. Én nem lelkesedtem nagyon, mert eléggé unalmas ember, és hát még szex sincs, ilyen 'haverjaim1 helyben is vannak, nem éri meg a pénzt a fáradtságot, értitek. De megbeszéltük hogy ok, majd jövök.

Igen, csak amikor jöttem volna, közben elkezdett egy másik pasi félreérthetetlenül közeledni, aki be is jön. Egymást izgatjuk meg h.lyítjük a neten.

Erre váratlanul ez a 'haver' elkezdte ész nélkül bekedvelni minden képem, megjegyzésem, meg mindenféle baromságot odakommentelni. Direkt, hogy a másik srác azt higgye, hogy én a havernak írom és nem neki.

Hát eléggé felhúztam az agyam és bekamuztam 'havernak' hogy már összejöttem a másik sráccal és hagyja abba, meg nem megyek el hozzá.

Úgy tűnt, így is lesz... pár napig. De most, hogy már nem szivatjuk egymást annyira a sráccal, megint elkezdte ész nélkül kedvelgetni a dolgaimat meg irogat, győzöm lekoptatni.

Miért? Ott volt a lehetősége hogy megcsináljon, nem élt vele... akkor most mit akar, miért akarja elszúrni a kalandomat a másik pasival?


2013. aug. 11. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
hany eves vagy? hol laksz?
2013. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ott volt a lehetősége hogy megcsináljon, nem élt vele...


- Fúj o_O

2013. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

fúj vagy nem fúj, mostmár mit erőlködik...

semmi közöd hozzá hol lakok, amúgy 20 vagyok

2013. aug. 11. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:

te valami cigany vagy?

vagy csak egy ordas nagy r*banc?

2013. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem kell sértegetni a fajtámat

ha nem tetszik a kérdés mehetsz elfele

2013. aug. 11. 15:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor eltalaltam h cigany vagy.

akkor sz*rok rad.

2013. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval cigány vagy. Nem meglepő...
2013. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a fajtád jobban tenné , ha kasztrálná magát... Már a hozzáállsod is bicskanyitogató cigányságtól függetlenül
2013. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!