Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán olyan szingli nő, aki nem szerelmes az exébe vagy egy elérhetetlen pasiba?

Figyelt kérdés
Zsinórban 5 ilyenbe futottam bele.
2013. aug. 13. 18:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg rád nézve szánalmas.

Én is szerelmes voltam egyik volt barátomba, és visszautasítottam emiatt egy pár fiút/férfit. Aztán jött olyan, aki mellett egyáltalán nem gondolok a másikra, és beleszerettem.

Attól, hogy neked nem sikerült ezt elérned senkinél, még nem ők a szánalmasak...

2013. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Érdekes, te tegnap még szingli voltál. Nem kéne kamuzni. OK?
2013. aug. 13. 19:40
 13/34 anonim ***** válasza:
Nem voltam szingli sem tegnap, sem pedig tegnapelőtt, sem pedig azelőtt...és így tovább. Ne legyen pofád hazugnak nyilvánítani azért, mert neked lyukad az agyad, vagy súlyos gondok vannak az értelmező képességeddel.
2013. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Már megint kezded a személyeskedést, te hibbant tyúk? Elmondtad tegnap, hogy 3 barátod volt és mindegyikkel te szakítottál.
2013. aug. 13. 19:44
 15/34 anonim ***** válasza:
Így is van. 3 barátom VOLT. :)
2013. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Akkor meg mit vered itt magad, hogy nem vagy szingli?
2013. aug. 13. 19:46
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, mennyire buta vagy... Ismered a múlt időt, ember? :DDD

Tudod a VOLT és a VAN két külön dolog.

2013. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Ebből úgysem jössz ki jól, tegnap el lett mondva, hogy nincs barátod. Mit finomítod?
2013. aug. 13. 19:51
 19/34 anonim ***** válasza:
92%

Mi a szánalmas ránk nézve? Ha még szeretjük az exet? Ha meg érzelmek nélkül szexelünk, akkor meg r*bancozva vagyunk, vannak emberek, akiknek mindegy, csak olthassák a másikat.


Nekem fontos még az ex, de igen, jön majd olyan pasi, aki "átveszi a helyét". És azoknak a lányoknak is jön majd, akikkel te ismerkedtél, csak nem te vagy erre a megfelelő személy. Ezen nem hőbörögni kéne, hanem tovább lépni és mást keresni.


Hihetetlen, hogy az elutasítás a férfiakból milyen kis siránkozó kislányokat képes varázsolni. Növessz már tököt és fogadd el, hogy nem kellettél. Ez van.

2013. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Princess Naiva: azért mert dobott az exed, ne rajtam vezesd le a dühödet.
2013. aug. 13. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!