Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán olyan szingli nő, aki nem szerelmes az exébe vagy egy elérhetetlen pasiba?

Figyelt kérdés
Zsinórban 5 ilyenbe futottam bele.
2013. aug. 13. 18:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Sz.arok rá, hogy hogy jövök ki ebből. Mégis ki vagy te, hogy azon görcsöljek, hogy mit hiszel?

Tegnap semmi nem lett mondva annál a kérdésnél arról, hogy van-e barátom, arról volt szó, hogy az elmúlt években hány volt. Hány LEZÁRT kapcsolatom.

2013. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
inkább örülj neki hogy válaszolt a szánalmas kérdésedre
2013. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Te minek képzeled magad? Hazudozol itt össze-vissza és még a másik a hülye? Nem is csodálom, hogy nincs senkid, hiszed olyan arrogáns csíra vagy, hogy elkap a hányinger minden kommentednél.
2013. aug. 13. 19:55
 24/34 anonim ***** válasza:

Ja hogy te eldöntötted, hogy ő dobott engem? Bírom, hogy rögtön saját történetet találsz ki pár mondat alapján. Ha ennyire érdekel,nem, nem ő "dobott", mellesleg dobálni a szemetet szokták, de sebaj...


Feszült sem vagyok, de köszi az aggódást. Egyszerűen cska nem fér a fejembe, a nyivákolás helyett miért nem lehet tovább lépni. Nem hiszem, hogy ebbe az 5 lányba szerelmes lettél volna, hogy ennyire megrázzon. Néha el kell fogadni, hogy van, akinek nem kellünk. Nem bonyolult. Elvileg..

2013. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
:'DDD Ok.
2013. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Hol írtam én, hogy depressziós lettem miattuk? Egyszerűen ez a tendencia és kész. Más tudott normálisan válaszolni, de ti ketten kivetítitek rám a komplexusaitokat. De szar lehet úgy élni, ha nem kelletek senkinek.
2013. aug. 13. 19:58
 27/34 anonim ***** válasza:

Senkinek? Csípnek a szúnyog-nak párja van, nekem meg volt, ezt jelenti az ex szó. Ha neked ebből az jön le, hogy senkinek nem kellünk, hát gratulálok. Rád sem érdemes a billentyűzetet koptatni.


És még valami, ahhoz képes, hogy szerinted nekünk vannak komplexusaink, nem mi írtunk ki kérdést, amiben ovis kislány szintjén megy a rinya...


De mindegy is, úgysem fogod fel.

2013. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Te szerencsétlen... Te írsz ki kérdést arról, hogy hogyan koptatott le zsinórban 5 ember, amíg nekem meg van barátom, és van némi tapasztalatom emberi kapcsolatok terén. Most akkor ideje lenne gondolkozni, hogy ki az, aki kettőnk közül senkinek sem kell. Jah, igen: Te. :)

Az pedig a te önkritikád, amikor azt mondod, hogy mi bármit is levezetünk rajtad. Te csinálod pont ezt. Feljössz azért, hogy ugass, meg szánalmasnak nyilváníts nőket, amiért nem beléd szerelmesek, hanem inkább visszamenekülnének az exükhöz. :'D

2013. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Csípnek a szúnyogok tegnap leírta 10x legalább, hogy nincs barátja. Nem kell hazudozni itt mindenkinek. De a nőknek ez nagyon megy.

Ha mégis van neki, akkor tegnap hazudott. Az meg elég gáz, hogy letagadja a "szerelmét". :)

2013. aug. 13. 20:01
 30/34 anonim ***** válasza:
Egyszer sem írtam le olyat, hogy nincs barátom. Te hazudsz, és ezt te is jól tudod. :)
2013. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!