Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem akart eljönni a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem akart eljönni a csaj a randira? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Elhívtam az egyik lány ismerősömet randira és 3 napot is megjelöltem h ha az egyik nem jó akkor vmelyik igen de egyik se volt jó neki. Szerintetek csak kifogás v tényleg nem tudott eljönni???

2013. aug. 14. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi vagyok én a határidő naplója?
2013. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
valószinüleg kifogás
2013. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kifogás,de ezt tőle kellene megkérdezni.
2013. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kifogás.
2013. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1 kommentelő -> ha nincs értelmes válaszod ne írjál.

Többieknek köszi majd még próbálkozom csaj nál.

2013. aug. 14. 14:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van: nincs benne annyi gerinc, hogy tisztességesen elmondja neked az érzéseit, hogy nem tetszel vagy tetszel de aggasztja valami..másba szerelmes..nem akar kapcsolatot, mert zűrös az élete, de később lehet róla szó

stbstb

A másik pedig, hogy alapból nem vállalja magát és most fél..fél a randitól..önmaga vállalásától..az egész párkapcsolattal és az ahhoz vezető út nyűgétől..a csalódástól...védi a lelkét, hogy ne érje fájdalom..pl nem hívod majd fel...más csajt választasz..ez a komplikálás időszak, hogy ki mit gondol/érez/tesz és miért és mikor és meddig és most ez ezt jelenti? azt jelenti? nem mindenkinek van szüksége erre a hülyeségre..így inkább nem megy el a randira

+ 1 lehetőség...teszt!


Én férfi vagyok, de ha egy csaj elhív randizni engem akkor elsőnek nemet mondok és kíváncsian figyelem, hogy feladja és más pasi után néz( akkor kuka!) vagy kitartó és engem akar! A exbarátnőim azért lehetnek most az exeim, mert anno kitartóak voltak...


Persze akikkel nem akartam/akarok járni azokat csak simán megfektettem! :-)


Persze a csaj tudja mi a helyzet, de sok variáció van!

Vagy kideríted vagy feladod! Rajtad áll!

2013. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A folytatás jobban hangzik és kössz a választ.
2013. aug. 14. 14:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Legyél rámenős beszélgess vele próbálj rájönni mikor ér rá és arra az időpontra mond neki hogy mennyen el veled randira de ne kérdezd hanem jelentsd ki. (de a RANDI szót ne használd) 21\F
2013. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
16 de nemsokára leszek 17.
2013. aug. 14. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!