Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most a nőknek tényleg könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a nőknek tényleg könnyebb valakit találniuk, aki le akar velük feküdni, vagy csak úgy volt megcsinálva a videó?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót, ha kell meg is tudom keresni, amiben volt hogy a csaj oda ment idegenekhez az utcán, és azt mondta, hogy "lefekszel velem?" vagy ilyesmit, és erre 10 ből a nagy része igent mondott.

És volt ez megcsinálva férfival is, ahol elvileg megkérdezett 100 nőt, és mind nemet mondott.

Vagy kiröhögték, vagy egyből nem!


Most tényleg ennyi? A nőknek sokkal könnyebb?

Vagy úgy volt megvágva a videó, hogy ezt mutatták?



2013. aug. 21. 08:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Buliban 10 percnyi táncikálás és dumálgatás-esetleg épp csak bemutatkozás-után az a téves biztonságérzetük lesz, mintha ismernék a fiút. Nem véletlenül válik sok nő erőszak áldozatává, ésszel kell élni és k*félni... Én magam több szexkapcsolat résztvevője is voltam már, de mindig alaposan lekádereztem a férfit, mielőtt a lakásom ajtaját kinyitottam előtte.
2013. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#9:Magyarul félnél,hogy megerőszakol vagy eladja a szerveidet.

De attól még sok az ordas ku*va.Főleg itt Pesten.Normális lányt találni itt olyan,mint tűt keresni a szénakazalban.Múltkor például azt hittem,hogy találtam egyet,aztán kiderült,hogy jó nagy ri*anc.

2013. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12-es, igen, sok a ribi, csak a legtöbben jól álcázzák. Én is könnyűvérű szuka vagyok, nem öregbítem a nők jó hírét, szóval nem foglak győzködni, hogy 'ááá a nők nem olyanok' mert de. :)
2013. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
És tudod, kedves 12-es, az a vicc, hogy ti, férfiak tesztek minket ilyenné. Szóval jó lenne már elgondolkodni, hogy mit is akartok... Volt egy szexpartnerem, aki 2 éven át csak szexet akart tőlem, semmi mást. Eltelt pár év, és nekem panaszkodott, hogy a nők mind r*bancok, csak szexet akarnak, és mindben egy fél város járt már. Mondtam neki, hogy na, azok a nők éppen illenének hozzá, lévén vagy 60 csaja volt. Erre ő, neeem, neki hosszútávra nem kell ribi. De akit legkésőbb 2. randin nem tud megfektetni, arra nem pazarolja az energiáját. Akkor most ez logikai bukfenc, vagy mi? :)
2013. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14:A többi férfi legfeljebb,mert,hogy én nem vettem részt abban,hogy a világ idáig fajuljon az biztos.Nekem egy lánytól nem csak dugásra van igényem.Ha valakivel rászánom magam,hogy járjak,az biztos,hogy nem egy könnyűvérű nőszemély lesz.

Én nem várom el egy nőtől sem,hogy második randin megfektessem,mert 2 randi nem elég ahhoz,hogy egyáltalán megismerjek valakit,nem hogy még érzéseim is legyenek az irányába.Ahhoz pedig,hogy lefeküdjek érzések is kellenek,mert másként üres dugás lenne az egész,azt meg bárkitől meg lehet kapni.

Lehet,hogy sok férfinek az általad leírtakra van igénye,de azok a férfiak épp annyira szegények lelkileg,mint a hozzájuk hasonló életmódot folytató nők.

Szerintem aki összefekszik mindenkivel,az előbb-utóbb kikészül lelkileg(feltéve,ha nem szociopata).

2013. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15-rendben, vettük az adást. De ez eleve nem is a Te témád akkor. Miért húzod fel magad azon, hogy a férfi nehezen kap csak szexre nőt, mikor nincsenek ilyen vágyaid? Számodra ez a kérdés teljesen off.
2013. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16:Vágyaim vannak csak én még nem állatiasodtam el.Ember attól lesz valaki,hogy uralkodni tud az ösztönein és nem kefél jobbra-balra,mint a nyulak.
2013. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tényleg könnyebb.
2013. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is láttam a videót, és számomra csak azt bizonyította, hogy a nők könnyen tudnak találni ostoba férfiakat. Komolyan egyikben sem merült fel, hogy a nő elviszi egy sötét sikátorba, ahol bunkósbottal férfiak várják? és még a férfiak szólnak be, amikor megerőszakolnak egy nőt.
2016. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!