Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kávézóban hogy szokás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kávézóban hogy szokás, illetve hogy életszerű az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy csaj egyedül ül egy asztalnál és nincs túlzsúfolva a hely, és én odamegyek és megkérdezem, hogy leülhetek -e, akkor tudja, hogy azért mentem oda, mert tetszik, és ha megengedi akkor én is tetszem neki?

Vagy ez nem feltétlen így van?

Mindenesetre, hogy kezdeményezzek beszélgetést egy idegen nővel úgy, hogy nem nyomulok rá, hanem csak szimplán megkedveltessem vele magam?

Hogy indítsam el a beszélgetést, és hogy tereljem olyan témák felé, amikhez kellemes érzések, emlékek kötik, és amik által jobban megismerjük egymást?


Remélem nem nagy kérés, ha mindegyik hülye kérdésemre választ szeretnék kapni.

És emellett kíváncsi lennék, hogy ti hogy tennétek mindezt attól a pillanattól kezdve, hogy még nem mentetek oda hozzá csak megláttátok.


2013. aug. 24. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"hogy kezdeményezzek beszélgetést egy idegen nővel úgy, hogy nem nyomulok rá"


Sehogy. Ha nem vagy kivételesen jóképű, akkor ilyen direkt módszerekkel soha nem fogsz semmilyen nőt megszerezni.

2013. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem jóképű vagyok.... 29
2013. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármiről lehet beszélgetni, nincs erre recept. Ha könyv van nála, kérdezd meg mit olvas, szeret-e olvasni, majd jöhetnek a filmek stb. De egyszerűen néhány udvarias kérdéssel bevezetve kérdezgethetsz róla, mit szeret, mit csinál, családja stb és persze mesélj magadról. Mindennek a kulcsa, hogy oda figyelj rá, a válaszai fognak vezetni. Ha találtok közös témákat, érdeklődést, nyert ügyed van.
2013. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni, de amit írtam, az tény. Ha valaki nem néz ki jól, annak max. a neten és baráti társaságból van esélye nőt szerezni, ahol meg tudja fogni az adott lányt a személyiségével.
2013. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!