Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyzetbe mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetbe mit tegyek, teljesen le vagyok torve?

Figyelt kérdés

elore is elnezest kerek, picit hosszu lessz.

Van egy fiu akivel mar tobb mint egy eve ilyen se veled se nelkuled viszonyba vagyunk. Kulfoldon dolgozik, ket havonta jar haza kb ket hetre. Mig itthol van mindig ossze jottunk, telalkoztunk, csokolozgatunk, de sosem volt szo semmi tobbrol. Most ujra haza jott es mi ujra ossze jottunk, de most le fekudtem vele, az az igazsag, hogy mar reg fulig szerelmes vagyok, beszelgettunk arrol hogy mi legyen, azt mondta hogy o nincs itthon, de ha nekem az meg felel hogy igy legyek vele eggyutt akkor legyen. nem gondoltam at a dolgokat es azt feleltem hogy akkor maradjon minden igy ahogy van, vegul is mindig egymasra talalunk. Csak azert feleltem ezt mert a beszedjebol azt vettem eszre, hogy o nem akar kapcsolatot. Nehany napig minden rendben volt, gyakran hivott, beszelgettunk telefonon, talalkoztunk. viszont ha valamilyen tarsasagban voltunk akkor szinte nem is szolt hozzam. aztan el tunt kb 2 napra. majd ossze futottunk de nem mentem oda hozza csak koszontem, majd oda jott, egesz este eggyutt voltunk, megolelt, meg fogta a kezem (masok elott)haza kisert. masnap irtam hogy kint vagyunk ha van kedve jojjon el, mondta hogy kesobb mert focin van, fel is hivott, mivel a baratnom nem akart jonni oda ahol ok voltak en el mentem egyedul, be mentem erre mindenki el halgatott, nemztek ram mint valami ufora. szolt hozzam 1 par szot, beszelgettem a tobbiekkel is, de olyan erzesem volt mintha nem kivanatos szemely lennek ott, pedig o hivott hogy menjek. Jobbnak lattam el jonni, es nem tartott fel, csak bolintott es kesz.

Most ezek utan fogalmam sincs mi legyen, nemtudom mit akar tolem.

23l


2013. aug. 25. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
MI-ÉRT NEM LE-HET TA-GOL-NI A SZÖ-VE-GE-KET?
2013. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Édesanyád nem tanította mg számodra mit jelent, hogy egy nőnek tartása van, és nem egy elhasznált lábtörlő?
2013. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem azt kertem, hogy szidjatok.

amugy nem, nem tanitotta meg, mert le se szarja mi van velem, el van a kis vilagaban

2013. aug. 25. 23:04
 4/7 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok a hibas irasert, most nem megy jobban
2013. aug. 25. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ő nem érzi azt amit te. Szerintem rohadt bunkó ember lehet. Valahogy lépj túl rajta.
2013. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég egyértelműen megmondta neked, hogy nem akar tőled semmi komolyat. Tudomásul kellene venni.
2013. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem mondta hogy nem akar tolem semmit, azt mondta hogy ha akarok vele ugy eggyutt lenni, hogy o ritkan van itthon, akkor legyen
2013. aug. 25. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!