Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba de nem tudom hogy hogyan mondjam meg neki mert van neki Pasija. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16/f
2013. szept. 14. 21:03
 1/9 Nightmare Princess ***** válasza:
van szád akkor azzal csá.
2013. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha van pasija, akkor sehogy.


Én nem vagyok egy kifejezetten féltékenykedős alkat, de k**vára elegem van azokból, akiknek bejön a barátnőm. Egy ilyen vallomás pedig alkalmat is adna egy kellemesebb "elbeszélgetésre".

2013. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amilyen pasija van nem félnék ha el akarna verni.
2013. szept. 15. 09:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ez a lényeg, hanem az, hogy tirpák dolog egy kapcsolatot szétrombolni!
2013. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy tudom milyen az a csávó akivel jár és csak kihasználja. ://
2013. szept. 16. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:

"tirpák dolog egy kapcsolatot szétrombolni!"

Amelyik kapcsolatot szét lehet rombolni, az meg is érdemli azt.

2013. okt. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Senkinek nincs joga eldönteni, hogy melyik kapcsolat rombolható szét, csakis a benne levő két embernek.


Tisztázandó: más kapcsolatát _megpróbálni_ szétrombolni is tirpákság.

2013. okt. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen felfogás mellett, uccsó, már kihalt volna az emberiség.
2013. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az élet arról szól, hogy továbbörökítsd a génjeidet. Ha el tudsz valakit venni a párja mellől, az azt jelenti, hogy te vagy a jobb, tehát megérdemled, hogy a te génjeid jussanak tovább a történelem folyamába. Ennek értelmében: ha kell valaki, megszerzed, ha van valakid, megtartod. Oké, hogy barát nőjére nem hajtunk rá. De nehogy má' a hatodik szomszéd keresztfiának a csaja is tabu legyen!
2013. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!