Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha gazdag lennék, (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gazdag lennék, (vagy legalább tehetős) több esélyem lenne a lányoknál?

Figyelt kérdés

Ha már okos,se jóképű nem vagyok,és fiatalabb sem lehetek,akkor ha talán gazdag lennék jobban bejönnék a lányoknak?Tudom erre is elég minimális az esély,de a többire még annyi sincs.

Így nem kellek egy lánynak sem,és már kezdem feladni azt,hogy valaha is barátnőm lehet:(


2009. nov. 7. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

csak 1éjszakás kalandod lenne sok

vagy 1 ollan csaj aki csak azért él veled hogy lehúzzon zsével

2009. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát az biztos. Bár nem téged szeretne hanem a pénzt ami veled jár.
2009. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Minden féle képpen jobban bejönnél a csajoknak. A férfiakat a pénz nagyon meg tudja szépíteni, és persze a BMW a fenekük alatt. Persze ez nem az én véleményem, hanem a barátnőim közt tapasztaltam.
2009. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Nálam biztos több esélyed lenne!:D

De az első válaszolónak igaza van az 1éjszakásokkal kapcsban!

2009. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kolosszus22 ***** válasza:

Sajnos egyre inkább tendencia a sok hülye pi.csánál, hogy kritérium a gazdagság, mondom mindezt úgy, hogy tehetősebb családból származom, de az ilyen luvnyákat messziről kerülöm. Ezeknek a csajoknak a nagy része pofára fog esni csúnyán, mert sokkal több a gazdag pasiról ábrándozó lány, mint a gazdag pasi!

22/F

2009. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Már megint egy ilyen kérdés?! 24 éves vagyok, de el kell hogy mondjam, manapság a pénzre hajtó ribancokra VAN IGÉNY!

Például legyen egy barna hajú lány, aki csak egy sima pólóba meg farmerbe van felöltözve, semmi festék nincs rajta, a fene sem néz rá, főleg nem a fiúk!! És igazából senkit nem érdekel hogy ő milyen ember. Mert úgyis csak azokat veszik észre a fiúk, akinek ki látszik valami a ruha alatt, meg feltűnő a haja, vagy bármi rajta. A teljesen úgymond " szolíd" lányok meg vagy alkalmazkodnak az igényekhez, vagy befordulnak, s depisek lesznek.

2009. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Több!

És itt most nem csak a plázacicákra kell gondolni, tudat alatt szerintem minden Nőben megvan h na ez pénzesebb azért lehet jobb lenne vele...

Nekem úgymondd van viszonyítási alapom, mert egy "középkategóriás" családból származom, szal nem szenvedtünk hiányt semmiben, de azért nem fogok apáméktól kapni egy házat csak úgy de már nem is kell mert elvégeztem a sulit,elmentem dolgozni, amivel már alapból jól keresek,plusz mellé elkezdtem biztosításokkal foglalkozni szal nem kellett sok h vegyek egy zsír új 3mas bmw-ét aminek azt kell mondjam meg is lett az eredménye.

Jóval több csaj jön rám, és mondom nem csak plázacicák, sok olyan h 23 éven keresztül megvoltunk egymás mellett most meg hirtelen tapad rám....

2009. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg hány éves vagy?? Szerintem meg menj el vicctanfolyamra.... Rengeteg buta, csúnya fiúnak van (még akár szép) barátnője is! Szinte az egész a stílusodon, a humorodon múlik!
2009. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

19:12: Mivel foglalkozol? Milyen iskolai végzettséged van? Írd már meg privibe légyszi.

Bocsi az off-ért.

2009. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Üzletkötő vagyok:)
2009. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!