Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem túl előnytelen genetikával...

Nem túl előnytelen genetikával ki lehet hozni kb.1.5 év alatt ilyen testet kemény edzéssel, helyes étrenddel, vitaminokkal és egyéb étrendkiegészítőkkel? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


Eléggé szálkás testalkatú vagyok, most jelenleg 31-es a karom,viszont mellizmom kb. nincs egyáltalán.


2013. máj. 17. 18:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kell 2-3 év ehhez.
2013. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
ja, pár év kell hozzá, de elég genetikafüggő.
2013. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 greeen ***** válasza:
100%
Attól függ mit jelent nálad a nem túl előnytelen genetika.Ha strukturálisan merőben más a testkompozíciód akkor nem fogsz így kinézni.Értem ezt az alatt, hogy aszimmetrikus hasizom, teljesen más izomformák,eredések tapadások.Lehetsz csontozatra is más.Keskeny vállöv (Kólásüveg váll) stb stb.Tehát azt a tényt el kell fogadni hogy nem jár mindenki Batman Ruhában.De viszont a kondíciód és az izomtömeged lehet ilyen és valóban nem kell hozzá több év év.Naturál edzésre gondolok természetesen.Ha 50 kiló vagy és 185 centi akkor azért nem bizti:) a Képen a delikvenst olyan 70-75 kilósra becsülöm max abban az esetben ha olyan 170-175 centi.Ha valóban tökéletes minden és tömegben nem sokban maradsz ettől el (10-12 kiló), és viszonylag száraz vagy, akkor másfél év alatt felmutathatsz egy hasonló kondíciót.de azt mondom kisebb léptékekben kell felállítani egy hamarabb elérhető célokat neked.Motiváltnak kell maradnod rövid távon is.
2013. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és azt kihagytam hogy természetesen naturálban szeretném elérni:)

Utolsó:

Ez a srác 178 cm és 77 kiló, én most jelenleg 178 centi vagyok és 66 kiló, kb 12%-os testzsírszázalékkal. Aránylag hasonlóak az izomtapadási pontjaim, annyi különbséggel hogy a felső 4 kocka nekem egybe van, viszont nem asszimetrikusak a kockák. A csípőm keskeny, a vállam nem túl széles, viszont neki sem az:)

Most kb úgy nézek ki mint a jobb oldali képen, csak kicsit ennél is kevesebb mellizomzattal:)

[link]

2013. máj. 17. 19:59
 5/25 anonim ***** válasza:
Mindig gondolkoztam , hogy ez a Marc Fitt mester vajon naturál-e.
2013. máj. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 greeen ***** válasza:
szomorú lenne ha ehhez a fizikumhoz már kokszhoz nyúlna valaki.70-80-90 kilós izomtömeget normál testmagassággal, naturál már meglehet csípni simán.Sokkal komolyabb naturálok vannak ennél.Charles Fuller,Tito Raymond,stb.De akár csak nézz meg egy hHannibál for the king youtube videot,vagy egy Calisthenics Kingz-et..Ők súlyzós edzés nélkül is prezentálnak ilyent sőt...
2013. máj. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

A kérdésben lévő kép az lehet naturál, de akiket green sorolt ott már nem tuti. Nem csak a méret miatt, hanem olyan szárazszággal olyan méret kox nélkül eléggé durva lenne. Max tényleg genetika csodagyerekek tudják elérni.

Én 27 éve edzem és meg sem közelítem. Ha neked ez ment green, akkor dobj már egy képet légyszi. Nem csesztetésből, de tényleg kíváncsi vagyok. Ha jó a forma, akkor én azt mindig elismerem.

2013. máj. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 greeen ***** válasza:
ezek elérhető formák.És hova küldjek képet vagy linket?:)
2013. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ide tedd be pls:) engem is érdekel:D
2013. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 greeen ***** válasza:

173 magas vok.jelenleg 89 kiló :)


[link]

2013. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!