Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számít nálatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít nálatok a pénz, lányok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy sokat nyom a latban, ha egy fiúnak, van egy jó autója, meg latszik rajta, hogy van amit a tejbe aprítson, akkor tudat alatt, de máris jobban bejön nektek, ugye?
2009. nov. 12. 14:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hat kb. de nekunk a normalisabb lanyoknak ez nem fontos, csak a sok cicababanak meg a sok k*rvanak. Ienekre ne figyelj. Ne felejtsd nem a penz teszi a sracot.(foleg ha jol nezel ki)
2009. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
A pénz nálam addig számít,amíg tudom,h minden hónapban ki tudjuk fizetni a számlákat.Minden más részletkérdés.Nem ez alapján választok.
2009. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Igen, ugye. De ez is az evolúció során alakult ki. Az ősasszonynak is jobban bejött az olyan ősember, aki mindig hatalmas zsákmánnyal tért haza. Ez van, nincs mit tenni!

És az is bebizonyított tény, hogy a nők egy gazdag pasival sokkal jobban élvezik a szexet és sokkal hamarabb érik el az orgazmust is.

2009. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Ezen a fórumon senki nem fogja neked azt írni, hogy nem számít. Minden csaj titkon egy alfa hímre vágyik, minimum hasonló márkájú autóval és kemény egzisztenciával.


Persze nem számít a pénz, de hidd el elég nagy vonzerő ez manapság. Szégyen sajnos.

2009. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Én azt mondom számít. Mert nem fogok összejönni egy olyan hapsival, aki kesereg a pénz miatt, nem tud meghívni egy kólára, de nem hajlandó tenni azért, hogy ez másképp legyen.

Ha dolgozik, számláit kifizeti, eltud vinni egyszer egyszer szórakozni, akkor nincs gond. Nem kell hogy 20 milliós aurója legyen, de azt sem szeretem ha a szüleitől kell kérnie.

Aranyközépút

2009. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%

nálad nem a pénz hiányával van a gond, hanem idióta vagy és azért nincs nőd. Te meg inkább a nőkre kened, mert hogy a pénzre hajtanak, nehogy esetleg magadban vedd észre a hibát.


Nem siránkozni, meg mást kell hibáztatni, hanem felnőni.

2009. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%
Legyen rendes szakmája,munkahelye,járjon el dolgozni,én is eljárok.Ennyi.Nekem nem kell ennél több,csak hogy legyen életcélja,és ne haljunk éhen.
2009. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Ne nagyon higgy az ideíróknak,egyiknek se ;) Tudat alatt nagyon is számít a pénz,ha akarják ha nem.
2009. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

amig van annyi,hogy nem nekem kell eltartani őt is,addig nincs baj

magamnak megveszem én ami kell,dolgotom,keresek anyit amiből eléldegélek...

olyan pasi nemkellene aki tulsokkal többet keres mint én...

valahogy frusztrálna

2009. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Legyen pénze gumira, és ennyi. De ezt komolyan mondom. A barátom mindig mondja, hogy sajnálja, hogy nem olyan szép a lakásuk, mint a mi házunk, nem új a kocsijuk, nincsenek márkás cuccai stb. De nem érdekel. Ételre, számlákra és fogamzásgátló módszerre fussa, a többi nem érdekel. Suli mellett dolgozik, de hát egyedül neveli az anyukája őt, meg a tesóját. Nem a pénzéért vagyok vele. Akármennyire is hihetetlen kedves férfiak, nem ez alapján választanak a nők (legalábbis a nagy részük). Nem azt mondom, biztos jól esne, ha tudna ajándékokat venni, de megoldja ezt is. Pl.: nem vett boltban rózsacsokrot, hanem szedett a mamájánál egy gyönyörű csokor virágot nekem. Sírva fakadtam, amikor megláttam a kezében azt a hatalmas csokrot. Kreativitás kell, semmi más.
2009. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!