Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Emberek! Szerintetek is gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek! Szerintetek is gáz az ha egy 15 - 20 éves lány ilyen 500 forintos gyümölcsös parfümöt fúj magára? Szerintem egy lány adjon már annyira magára hogy vesz valami normális virágos - aromás parfümöt. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 19:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem kell 100 ezres parfüm, pl. egy Avonos parfüm 2-3 ezer Ft, és legalább egy évig kitart.
2013. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Én egy oldspice danger zonet használok, egy ezres sincs, miért várjam el a nőtől, hogy 50 ezres parfümöt vegyen?


Nyilván azért használja azt, amit, mert tetszik neki.


Ha emiatt szerinted igénytelen, akkor sok sikert a csajozásban...

2013. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
én még nem láttam 500ft-ért jó parfümöt, de m1. drágább parfümöt azért kell venni, mert azok általában kitartanak legalább egy fél napig (jó esetben). abból következtetést vonni, hogy valaki mennyiért vesz parfümöt, az elég nagy badarság. mellesleg engem az se zavar ha nem használ semmilyen illataromát (de legyen ápolt, meg a deo senkinek se árt)
2014. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!