Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Emberek! Szerintetek is gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek! Szerintetek is gáz az ha egy 15 - 20 éves lány ilyen 500 forintos gyümölcsös parfümöt fúj magára? Szerintem egy lány adjon már annyira magára hogy vesz valami normális virágos - aromás parfümöt. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 19:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért ilyen fúj magára, mert a drágábbat nem tudja megvenni. Vagy azért, mert nem akarja, ez nála elvi kérdés, hogy több tízezerért nem vesz parfümöt. Szerintem egyik sem gáz. Az viszont egyértelmű, hogy ha te vagy a pasi, akkor ti ketten nem illetek össze. ;)
2013. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Valamelyiknek isteni illata van szóval az ára lényegtelen

nincs az ország olyan helyzetben mint Dubaj ha abban lenne mindenki 100 000 ft -s el fujjná magát

2013. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem az alapján kéne véleményt alkotni valakiről, hogy milyen illatszert használ.
2013. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tetszik ne szaglászd.
2013. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy szeretem a gyümölcsösebb illatú parfümöket. A virágosak sem rosszak, de az ilyen fűszeres, aromás szrok... hát, inkább 500 forintos gyümis parfüm, mint azok...
2013. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Akkor én a 300 ft-os Balea dezodorommal meg ássam el magam?


És ha nem telik drágábbra, akkor inkább járjak izzadtságszagúan? Csak mert egy 12 órás műszak előtt egy tusolás önmagában édeskevés műszak végéig...


Miért az illatszer ára adja meg egy nő értékét?


És mi van akkor, ha neki nem tetszenek a virágos-aromás parfümök?


Én honnan tudod, hogy 500 ft-os? Komoly gyártók nem gyárthatnak gyümölcs illatút?

2013. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nah, keresgettem picikét... ezek közt is vannak gyümölcsösek... és szerintem egyik sem 500 ft...


[link]

2013. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Van aki nem Chanel parfümöt használ? Ez tényleg tök gáz! (...)
2013. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar vegyél te neki...

személy szerint az én kedvencem az 1300 ft-os kimérős Ed Hardy koppintás...kajak jobb az illata mint az eredetinek :D (oké nem olyan tartós, de 1300 ft/50ml ből lehet fújni naponta többször :D

2013. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy gáz.


Fiatalabb koromban, és most is :eper, vagy kókusz illatú parfümöt használok mert ez tetszik. Bár többnyire az eprest lehet kapni. Mindkettő 1000 ft körül van.


1. nekem ez tetszik

2. manapság kevés olyan parfüm van ami nekem bejön, és nem gyümölcsillatú

3. én igen, sajnálok kidobni több 10.000ftot egy parfümre. Azt inkább könyvekre költöm.


Ez szerintem nem gáz.


Nézz már magadba!


27/N

2013. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!