Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek tetszene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek tetszene egy ilyen haj randin? (KÉP) Lányok nektek tetszik ez a haj?

Figyelt kérdés

A virágot most ne nézzétek csak a hajat :) Nem tudom hogy mit kezdjek vele... Fessem ne fessem göndörítsem ne göndörítsem... Levágatni nem nagyon akarom de már kicsit unom.

Randin inkább az összefogott elegáns hajat (így látszik a lány nyaka ami szexi) vagy a vállakra homló kiengedettet preferáljátok?

19/L


[link]



2013. okt. 28. 19:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A nagyon ócskát kifejtenéd?
2013. okt. 28. 19:16
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem jó... valami furi fonást, vagy hullámokat vihetsz bele, de jó így is! :)
2013. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A 2. képen szép sűrű a hajad. Amúgy sztem jobb a kiengedett haj, olyan dögösebb :)
2013. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű szép, de változatosságnak összefoghatod, valóban szexi, és nem csak azért, mert látszik a nyakad, hanem amúgy is van akinek tök jól áll :)
2013. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Egy fiú sosem egy dolgot néz... Nem olyan mint az irigy barátnőid. Hogy hú, nézd már milyen a haja...!

Egy pasi az összképet nézi. És ha meglát randin ilyen tátott szájjal ostobán nézni, egyből elhányja magát!

2013. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

szerintem, jó ez a haj úgy ahogy van.

Ne csinálj vele semmit! :D

2013. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

hát, én lány vagyok, de nincs ezen a hajon mit nézni. ilyen a hajam, ha felkelek reggel és megfésülködöm, mi lehetne vele a probléma?

szerintem szép, ne rontsd el festéssel, inkább vágass magadnak valami frizurát, hogy ne csak így lógjon vagy valami :)

2013. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Azt hogy csináltad h virág nőtt ki a fejedből? :O
2013. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

17#-es mondja a tutit hallgass rá :D


Nekem egy icipicit kislányos de ez elég szubjektív, főleg így arc nélkül.

2013. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindegy, hogy összefogva vagy kibontva hordod, mert az összképet nézzük. Ti tudjátok mi áll jól, legyen úgy!:D
2013. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!