Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos az a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos az a lányoknak hogy a fiú kigyúrt legyen? és ha az illető nincs kigyúrva akkor mi van?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 23:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én sportolok,sajnos a nők azt gondolják rólam (szerintem) hogy hülye bunkó vagyok,vagy udvariatlan. De mindig jól esik látni,hogy milyet csalódnak mikor beszélek velük.

A lányokról meg annyit: Lehet,hogy nem nagyon foglalkoznak magukkal,de szerintem nincs okunk panaszra,mert nagyon jó lányok vannak itt nálunk!


17F

2009. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó teljesen igazad van,előítélet,pedig mi vagyunk azok akik letesznek vmit az asztalra,és nem a hülye bagót szívjuk a képünkbe.
2009. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

A testépítésről minden nőnek a fekvenyomás, a bicepsz meg egy nagyon kigyúrt csávó jut az eszébe. Nem így van??


Pedig a testépítés nem ezt jelenti, sokkal tágabb értelme van.

A testépítéssel olyan testet lehet elérni amilyet csak akarunk. Ja és szerintem az jobban bejön egy nőnek ha van a férfin egy kis izom.(amugy nem vok nő :D

2010. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

A nők 2/3-nak, a magyarlányok 3/4-nek alap hogy a szerető ki legyen gyúrva. De míg Londonban, ahol a pasik 10% sincs kigyúrva, ez ott a pasik többsége nem érzi, de náluk, ahol ennél sokkal magasabb az arány, minden fiú csak azt hiszi csak ilyen fiúk, kellenek a nőknek szeretőnek. De nem vicc, a jó nőknek is nem kis része kifejezeten utálja a kigyúrt pasikat, és semmi hátsó gondolat nélkül is így van ez sokszor. Ez a dolog könnyen megérthető magas kigyúrt fiatal férfi a nőknek kb. olyan, mint a férfiaknak a fiatal vékony nagymellű szexi lány.

Rengeteg lány nyíltan a vékony pasit szereti, az erotikus filmekben és a nőknek szóló sorozatokban nagyon nagy számban is tűnek föl ilyenek, akár tényleg seprűnyél karú, sőt kamasz fiú testű fiúk.

Ez korosztályos, félszeg/félénk vékony fiú, macsó/dominás kigyúrt pasi és intelligens/kedves mackós férfi. És sokan korúktól függetlenül valamelyik csoportnál kitartanak.

2011. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Dopping nélkül azaz naturálban nincs igazi kigyúrt pasi és kész.
2011. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ez a dolog, hogy nem érthető? Magas jóképű kigyúrt fiatal férfi a nőknek kb. olyan, mint a férfiaknak a fiatal vékony nagymellű szexi lány.


A nők 2/3-nak, a magyarlányok 3/4-nek alap hogy a szerető ki legyen gyúrva. De míg Londonban, ahol a pasik 10% sincs kigyúrva, ez ott a pasik többsége nem érzi. De náluk, ahol ennél sokkal magasabb az arány, minden fiú csak azt hiszi csak ilyen fiúk kellenek a nőknek szeretőnek. De nem vicc, a jó nőknek is nem kis része kifejezetten utálja a kigyúrt pasikat, és semmi hátsó gondolat nélkül is így van ez sokszor.

A dolog könnyen megérthető magas kigyúrt fiatal férfi a nőknek kb. olyan, mint a férfiaknak a fiatal vékony nagymellű szexi lány.

Rengeteg lány nyíltan a vékony pasit szereti, az erotikus filmekben és a nőknek szóló sorozatokban nagyon nagy számban is tűnek föl ilyenek, akár tényleg a seprűnyél karú, kamasz fiú testű fiúk.

Ez korosztályos, félszeg/félénk vékony fiú, macsó/dominás kigyúrt pasi és intelligens/kedves mackós férfi. És sokan korúktól függetlenül valamelyik csoportnál kitartanak.

Dopping nélkül, azaz naturálban nincs igazi kigyúrt pasi és kész. Nagy tapasztaltal mondhatom ezt.

/* itt vagy és és

2011. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Én nem tudom, de itt a környékemen inkább a kigyúrtabb, de nem szteóridozó hülyékre buknak szerencsére a lányok. :P Én is amíg egy disznó voltam egy csaj, se nézett rám. Csak amióta elkezdtem edzeni 2.5 hónapja sokkal szebben nézek ki és jobban megbámulnak a lányok. :) Ami mondjuk engem személy szerint nem zavar már. :D Csak furcsa volt pár alkalommal, hogy a szemeik rám néznek. :D
2011. ápr. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!