Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elkezdek egy lánnyal (28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkezdek egy lánnyal (28 vagyok) beszélgetni, ismerkedni és ha arra kerül a sor, hogy szinte be kell számolnod, hogy mid van, de nincs saját lakásod, akkor miért néz úgy rád szinte az összes, mintha Ufó lennél?

Figyelt kérdés
Ez ennyire alap. 25 éves koromig egyetemen tanultam. Azt 19 évesen kezdtem és 4+2 év (msc)volt a képzés. Vegyész vagyok és nettó 140 ért dolgozom. Ebből 50 et tudok jó eséllyel havonta félretenni. A többi elmegy kajára, lakbérre, utazás stb. Meg azért néha 1-1 ruhanemű is kell, saját mosógép, hűtő, porszívó, mikró stb. Mert semmit nem kaptam az albiban. 3 év meló után sikerült 1 milliót gyűjtenem, ami még nem elég, 2 őt akarok egy megfelelő kis használt autóhoz. Mert az sincsen nekem. Sajnos a szüleim szegények, édesapám korán meghalt és nem toltak semmit sem alám. Ennek ellenére szinte minden lány (nem cicababákkal ismerkedek) úgy néz rám, hogy elvárja a saját lakást, holott neki sincsen. Kétségbe vagyok esve, hogy csak velem ilyenek és nincs is rendes lány vagy más is tapasztal ilyeneket? 22+ lányokkal ismerkedek.
2013. okt. 29. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Saját lakása ma már csak annak van aki ótvar jól keres, vagy már előtte is volt neki, csak mjuk sajnos kihaltak belőle a szülei. Manapság saját lakást venni gázos, főleg ha nem akarsz hitelt felvenni.
2013. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem jo lanyokkal ismerkedsz :/

Mindenki csak a keszbe akar beulni amit mar valaki osszegurcolt! Sajnalom! Nem alap csak a penzeheseknel :(

25 vagyok Parom 28... En 16 evesen suli mellett mar dolgoztam O 23 evesen kezdett mi is a nullara jottunk ossze es a 6 ev alatt osszehoztunk 2 csaladihazat+1 autot... 5 millio a hitelunk...

2013. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
furi.... nem tudom h hol szeded ezeket a lanyokat..
2013. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hajléktalanszállón ismerkedsz?
2013. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne parázzál, szerintem rohadt jó, hogy van melód egyáltalán és a 140 nettó azért nem rossz MAgyarországon. Jó nyilván családot eltartani belőle viszonylag korlátozottan lehet, de még egy gyerek simán belefér, ha a nőd is dolgozik majd. Meg lehet, majd még emelnek is idővel vagy jobb állásod lesz. Szóval nem állsz rosszul, értékelendő a küzdésed. Én kb fele ennyit keresek szintén reál diplomával :D:D:D Szóval sok mindentől függ a fizetés is, lakóhely, környezeti lehetőségek ismeretség stb. Szóval, szerintem nem gáz, ha nincs ennyi idősen saját lakásod, minek vennél fel hitelt hogy aztán azért dolgozz, hogy a banknak fizess? Magyarország hibája h nem támogatják meg a pályakezdőket vagy a nem pályakezdő de 30 év alattiakat kedvezményekkel. Nem minden nő hajt arra h lakásod legyen, hidd el! Nyisd ki a szemed jól! Vannak normális nők is.
2013. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem minden lány ilyen, de manapság egyre több. Sokaknak az egyzisztencia fontosabb mint a külső vagy a belső tulajdonságok. Én sem tudok barátnőt szerezni, ameddig nincs autóm. Lakást meg nem is akarok venni. Ha albérletben vagyok, akkor oda megyek ahol brátnőm vagy a munkahelyem van. (ha felveszek egy lakáshitelt, akkor ott fogok megdögleni, ha tetszik ha nem)
2013. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hitelt nem veszek fel, ha bármi lenne velem vagy 6-7 év múlva netán külföldre mennék, akkor lehet ráterhelnék az édesanyámra, aki így is alig bírja kifizetni a háza rezsijét. (Családi ház, 100 ezre rezsi, de csak egyedül van, mert édesapám meghalt és havi 10-15 ezer ft-al támogatom). Sajnálom. Lehet nem lesz soha párom, de ezért nem fogok venni egy panelt (egy rendes, kisebb is legalább 5-6 millió ft, hogy legyen barátnőm).
2013. okt. 29. 14:46
 8/16 A kérdező kommentje:
Már ha tényleg ez kell egy lányhoz, hogy tudj valamit felmutatni. Márpedig nálunk ez a tudj valamit felmutatni sajnos az autóra és a lakásra vonatkozik főképpen. A tudás már nem erény. Csak azt nem értem, hogy ha neki sincs lakása, akkor miért várja el, hogy nekem legyen. Mert ez így egészségtelen. Elvileg együtt kellene megteremteni, de mostanság szeretnek beleülni a jóba, hogy az egyik fél már 30 éves koráig rommá dolgozta magát, a lányok (tisztelet a kivételnek) meg füle botját sem mozdította. Ez nagyon egészségtelen mentalitás.
2013. okt. 29. 14:49
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha mindez meglenne, akkor meg lenne más, ami hiányzik nekik.
2013. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy tényleg nem minden lány ilyen!

Eddig sajnos ilyenekbe botlottál bele, de előbb-utóbb biztosan találsz olyat, akinek nem ez számít!

Ha olyanokkal ismerkednél meg, akik már dolgoznak, tudják, nem olyan könnyű ennyi mindent elérni, talán ők képesek lesznek saját magadért szeretni!

Kitartást!

24L

2013. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!