Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elkezdek egy lánnyal (28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkezdek egy lánnyal (28 vagyok) beszélgetni, ismerkedni és ha arra kerül a sor, hogy szinte be kell számolnod, hogy mid van, de nincs saját lakásod, akkor miért néz úgy rád szinte az összes, mintha Ufó lennél?

Figyelt kérdés
Ez ennyire alap. 25 éves koromig egyetemen tanultam. Azt 19 évesen kezdtem és 4+2 év (msc)volt a képzés. Vegyész vagyok és nettó 140 ért dolgozom. Ebből 50 et tudok jó eséllyel havonta félretenni. A többi elmegy kajára, lakbérre, utazás stb. Meg azért néha 1-1 ruhanemű is kell, saját mosógép, hűtő, porszívó, mikró stb. Mert semmit nem kaptam az albiban. 3 év meló után sikerült 1 milliót gyűjtenem, ami még nem elég, 2 őt akarok egy megfelelő kis használt autóhoz. Mert az sincsen nekem. Sajnos a szüleim szegények, édesapám korán meghalt és nem toltak semmit sem alám. Ennek ellenére szinte minden lány (nem cicababákkal ismerkedek) úgy néz rám, hogy elvárja a saját lakást, holott neki sincsen. Kétségbe vagyok esve, hogy csak velem ilyenek és nincs is rendes lány vagy más is tapasztal ilyeneket? 22+ lányokkal ismerkedek.
2013. okt. 29. 14:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10

Mi a helyzet azokkal, akik pont a munkahelyen jönnek rá, hogy ez nekik nem pálya és inkább valaki tartsa el őket?

A munka nem garancia semmire, ez inkább hozzáállás kérdése, meg annak, hogy egy lányt arra neveltek, hogy neki minden jár, vagy arra, hogy tennie is kell érte.

2013. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.

Ebben mondjuk igazad van!

:)

2013. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez nem igy mukodik.. én sose tűrném el h vki eltartson, ahogy azt se, h én vkit eltartsak.


23L

2013. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12

Szeretem ezt hallani egy nő szájából. ;)

2013. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én meg mechatronikai technikusként 250-et viszek haza, én ezért nem igen tanulnék...
2014. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kacumoto válasza:

Ha ügyes vagy találsz olyan lányt aki azért fog veled szóba állni mert téged szeretne megismerni, de sajnos manapság ezeket a lányokat nem lehet megtalálni.

Pénz karrier ma ez a szempont.

A fiam is mindig mondja na ez is egy pénzleső ......

2015. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!