Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi volt a leggazabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a leggazabb dolog randin?

Figyelt kérdés
Nem kell nev !! Csak kor es nem *(Ferfi,No,Egyebb) ! De ha nem irod be a korod nemed No Problem ! Nektek mi volt a leggazabb dolog randin ?

#randi #bakkik
2013. okt. 30. 11:42
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Koszonom ! Varok meg ! :D
2013. okt. 30. 12:17
 12/25 anonim ***** válasza:
66%
első randin: sétálgattunk az út mentén, nevetgéltünk poénokdtunk, egymást piszkálgattuk, csipkelődtünk, lökdösődtünk...de én túl erősen löktem meg véletlenűl a lányt, és kiesett az úttestre:DD és pont jött egy autó, de szerencsére nemtörtént semmi..:DD
2013. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Szerencsere :D
2013. okt. 30. 12:36
 14/25 anonim ***** válasza:
89%

Én könyvet írhatnék a szar randijaimról - nagy részét én kúrtam el, de csak mert igen alacsony az ingerküszöböm, és az idiótáknál robbanok.

Volt olyan, hogy a srác áthívott magukhoz, és egyből beparancsolt a konyhába, hogy főzzünk együtt. Én, mint a konyha nagy művésze - és ez nem vicc, tényleg imádok főzni - nekiálltam igényesen - ha már ezt kívánta a szexista barom - megmosni a zöldségeket, stb. erre ő jött nagy okosan, hogy lassú vagyok, és úgy nekiállt hagymát aprítani, hogy én közben ötször rimánkodtam végig a Miatyánkot. Szörnyű volt nézni. egy mandarin méretű hagymának kb a negyedét tudtuk hasznosítani, ellenben szerintem utána minimum egy óráig takarította a módosul hagymaleveleket a földről.

Olyan is volt, hogy a pasas nyomulós kis dög volt és letaperolta a combom, amit én elegánsan úgy hárítottam, hogy ráöntöttem a kezére a forró kávémat. A kedvenc szoknyám csupa olyan lett, de megérte, soha az életben nem éreztem még magam annyira hathatósnak mint akkor - kivéve, bizonyos pózokban szex közben, de az más kérdés.

Volt olyan, aki nyíltan kijelentette, hogy szívesen megdugna. Mire én hangosan ordítva örvendezni kezdtem, hogy hadd hívjam fel édesanyámat, hadd újságoljam el, hogy ez a kedves fiatalember szeretne megkúrni a konyhapulton, mert ez mennyire király, minden vágyam, hogy univerzálisan dugható legyek - ezt a mutatványomat a fél kávézó megtapsolta, egyébként.

Olyan is volt, hogy a pasi tök unalmas volt, és már fél órája a nagyanyjáról mesélt, mire én totál kikészültem, fáradt is voltam, délelőtt vizsgáztam, és totál agyhalott voltam (meg amúgy is elég gyökér tudok lenni azzal, aki nem szimpatikus), úgyhogy a monológja közepén felálltam, lehúztam a maradék sörömet, és mondtam neki, hogy ne haragudjon, de én ezt már nem bírom tovább elviselni, hazamegyek, és ne kísérjen el.

Ezek után csoda, hogy most van pasim... most, hogy így belegondolok.

2013. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

14-es, én nem csodálkozom, hogy van barátod, szerintem pont azt a laza, őszinte, szórakoztató típust testesíted meg, aki hiánycikk:-)


Az én legszarabb randim az volt (bár ezt már kérdezték, és megválaszoltam ugyanígy), amikor órákon át köröztünk egy parkban sétálva, és nagyon kellett már pisilni mennem.

Mondtam a tagnak, hogy üljünk be valahová, de ő nem akart, mert se nem éhes, se nem szomjas. Mondtam, hogy de nekem muszáj, ne igyon akkor semmit, vagy fizetek egy kávét, csak menjünk már. De ő nem szereti a kávét. Kénytelen voltam kibökni, hogy bepisilek, ha nem igyekszünk, mire nyugodtan közölte, hogy guggoljak le, majd takar a kabátjával...Bevallom, picit nehezen álltam ellen a kísértésnek.

2013. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

első randink volt,eléggé megvoltam fázva...beültünk egy kávézóba kikértük az innivalókat és az első kortynál rám jött köhögőroham és félre nyeltem,köhögtem és levegőt is alig kaptam kb az a szitu mikor az ember taknya nyála egyben van, nagyon ciki volt....


22l

2013. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Sétálgattunk,és ahogy haladtunk előjöttek a kínos csendek.


Azt tudni kell,hogy úgy voltam vele,ha már randi,akkor felveszem az új magassarkúmat,ami később sikeresen feltörte az egyik lábamat. Kicsit meg akartam mozgatni a lábamat a cipőben,mert már fájt,de azzal a lendülettel seggre estem,pont a plaza előtt.


A táskámból kiborult minden,úgy kapkodtam össze mindent

térden csúszva,a srác nem segített semmit.


Úgy voltam vele,ha felállok,rákérdezek,miért nem tudott segíteni,de mire végeztem,és felálltam,körbe néztem,és

sehol nem volt a pali,azóta sem hallottam felőle :D


Akkor még elég kínos volt,de utólag már csak mosolygok

egy jót,főleg ha elsétálok a plaza előtt.


22/L

2013. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Részegen jelent meg és míg elmentem a mosdóba (5 perc) elaludt az asztal alá csúszva. Próbáltam felkelteni de nem sikerült,elfogyasztottam az italom miközben már kínomban nevettem a többi vendéggel és otthagytam :D
2013. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

(Nem randin de nagyon gáz) miután bemutattam a szüleimnek hazafele a kocsiban azt mondta hogy "a 20evvel idősebb anyadnak sokkal jobb a melle mint neked"

Hozzáteszem már aznap este nem voltunk együtt

2013. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
:Ddddd feldobtátok a napomat:DDD
2013. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!