Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben a helyzetben mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Ma voltam tüdőszűrésen, holnap megyek vissza a leletért.

Egy kedves 40 körüli nő csinálta.

Egyedül voltunk a szobában. Nagyon kedvesen viselkedett, és én is vele. Én amúgy 26 vagyok. Arra gondoltam, mi van ha épp pl. elhagyta a férje, vagy csak egyszerűen újra érezni szeretné azt az érzést, amit bár szereti a férjét, de már rég nem érzett, és hamarosan már nem is érezhet.

Rövid az élet. Egy alkalom nem feltűnő a férjnek.

Néha egy:)

Nem szeretném beleképzelni, de akár vonzódhatott is hozzám a viselkedése alapján.


Tegyük fel, hogy ti is lennétek olyan őrültek, mint én és bepróbálkoznátok.

Hogy tennétek?

Én arra gondoltam a végén megkérdezem, hogy van e kedve valamikor meginni velem egy pohár bort valahol.

Maga kedves nőnek látszik. Még nem volt szerencsém ilyen nővel találkozni, mint maga.


2013. nov. 7. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, veszteni nem veszthetsz, ha esetleg nemet mondana. Ha igen, azt is biztos udvariasan tenné, be sem égnél, hiszen nem tudsz róla semmit.

Egy próbát megér. :)

2013. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őőőőő fordulj orvoshoz :D 40 éves salátapuncikra buksz?
2013. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit brutál nagy arcod van... Miből veszed azt hogy jobb csávó vagy mint a férje...? Esetleg olyanról mint szerelem hallottál már? Ha mondjuk úgy 15-20 éve együtt van a férjével biztos nem viccből teszi.


Meg egy tüdőszűrős orvosnő rengeteg gyurmát meg mindenféle ilyen "raj" testet lát naponta nem tudom miből veszed le azt, hogy te vagy neki az ideálja...


Bár ha bejön neki a mérhetetlen EGO és nincsen férje akkor nyertél. Ha van akkor is de ez esetben undorító vagy.

2013. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!