Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy 25 feletti srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 25 feletti srác, aki még soha nem volt nővel és már nem sok kedve van élni, az miért olyan tanácsokat kap a lányoktól, hogy?

Figyelt kérdés
Azt, hogy a csaj nyomatékosan hangsúlyozza, hogy van párja, aki full helyes, jól is keres, így meg úgy jött össze vele és neki is ezt kellene tennie. Holott ott a gúny a levegőben, hogy a csajnak, aki a választ adja itt van párja, szerencsétlen pasinak meg nincs. Még jobban elbizonytalanítja a pasit nem? Mert itt a lányok mindig azzal kezdik a mondanivalójukat, ha egy lányoknál esélytelen srácról van szó, hogy ,,ne keseredj el, majd csak megtalálod a párod, hiszen nekem is van". Aztán jön 10 válasz és 9 nek van párja és szegény pasi még gázabbul érzi magát, hogy mindenkinek van már valakije 25 felett.
2013. nov. 10. 04:33
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedj csajokkal. Nem nehéz.
2013. nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
Csak megtalálni nehéz amit keresünk. Mivel nem mindegy ki az.
2013. nov. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
2013. nov. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
Volt egy haverom, aki 25 évesen még szűz volt és csókolózni is csak véletlenül sikerült egy lánnyal, na mindegy, mikor mi megismerkedtünk állati sokat dumáltunk a témáról és a közösségről, ahol megismerkedtünk és kb. rá két hónapra össze is jöttünk, mert nagyon megfogott az intelligenciája, hogy mindenhez hozzá tud szólni, a hülye járása, mert születése óta van valami a lábával és ezért "liftezik" járás közben, ami szerintem aranyos és vicces és persze nem utolsó sorban az, hogy mindemellett állati férfias volt. Csak fél évig voltunk együtt, mert én elbarmoltam a dolgokat, de klassz fél év volt, jó volt vele lenni.
2013. nov. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
Na ugye:) Itt a példa someone's dream esetében. Nem kell depressziósnak lenni.
2013. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
7%
Nőktől nem szabad csajozási tanácsokat kérni, mivel sose csajoztak, és nem ismerik magukat. A csajozáshoz jól kell kinézni. Ha csúnya vagy, csak pénzért veszítheted el a szüzességedet.
2013. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

Végülis nem nehéz felszedni a nőket. Ebben igazatok van. Viszont a megfelelő eszközök beszerzése annál nehezebb:


http://www.youtube.com/watch?v=0iyeUcFKRv4

2013. nov. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Bérelni kell ilyet?
2013. nov. 10. 09:09
 19/50 anonim ***** válasza:
Nem adtam csajozási tanácsot, csak leírtam a történetemet, hogyan jártam egy 25 éves szűz sráccal. Ennyi.
2013. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

Ha te is csak "bérelni" akarod a nőt....


Amúgy meg általában ez a sorsuk a 25+ szüzeknek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4859..

2013. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!