Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy 25 feletti srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 25 feletti srác, aki még soha nem volt nővel és már nem sok kedve van élni, az miért olyan tanácsokat kap a lányoktól, hogy?

Figyelt kérdés
Azt, hogy a csaj nyomatékosan hangsúlyozza, hogy van párja, aki full helyes, jól is keres, így meg úgy jött össze vele és neki is ezt kellene tennie. Holott ott a gúny a levegőben, hogy a csajnak, aki a választ adja itt van párja, szerencsétlen pasinak meg nincs. Még jobban elbizonytalanítja a pasit nem? Mert itt a lányok mindig azzal kezdik a mondanivalójukat, ha egy lányoknál esélytelen srácról van szó, hogy ,,ne keseredj el, majd csak megtalálod a párod, hiszen nekem is van". Aztán jön 10 válasz és 9 nek van párja és szegény pasi még gázabbul érzi magát, hogy mindenkinek van már valakije 25 felett.
2013. nov. 10. 04:33
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

"A legjobb barátnőm 22 és nincs pasija."

Akkor nem normális, válogatós, v ribi.

2013. nov. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem.
2013. nov. 10. 17:41
 43/50 anonim ***** válasza:
Normális, nem ribi. Csak az életének abban a szakaszában van, amikor nincs szüksége pasira. Én is voltam ebben a szakaszban vagy 2 évig. Azt hiszem eddigi életem legkirályabb 2 éve volt.
2013. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, h egy nőnek nincs szüksége pasira, legfeljebb olyan, h épp nem talál olyan pasit, aki elég jóképű, h összejöjjön vele.
2013. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne? Tudom, hogy te ilyen kis párkapcsi függő vagy, de én és még rajtam kívül sok más ember is tök jól elvan magában is. Tudom, a te szintedről ez luxusnak tűnik, amikor csak ezért kaparsz.
2013. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Ez nem párkapcsolat-függőség, szimplán csak nem vagytok képesek elszalasztani egy jó pasit.
2013. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
:DDD légyszi mondj még ilyeneket, mesélj arról milyenek a lányok. :D
2013. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Nem kell elhinned, de sztem én többet próbálkoztam már lányoknál, mint te, így jobban is ismerlek titeket ilyen téren.
2013. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Az nem jelent semmit mennyit próbálkoztál. :D

Én is próbáltam már sokszor eljutni az Északi Sarkra mégsem ismerem.

2013. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
De azt megtanulhattad belőle, mi kell ahhoz, h eljuss az Északi-sarkra, csak legfeljebb nem vagy rá képes.
2013. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!