Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy 25 feletti srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 25 feletti srác, aki még soha nem volt nővel és már nem sok kedve van élni, az miért olyan tanácsokat kap a lányoktól, hogy?

Figyelt kérdés
Azt, hogy a csaj nyomatékosan hangsúlyozza, hogy van párja, aki full helyes, jól is keres, így meg úgy jött össze vele és neki is ezt kellene tennie. Holott ott a gúny a levegőben, hogy a csajnak, aki a választ adja itt van párja, szerencsétlen pasinak meg nincs. Még jobban elbizonytalanítja a pasit nem? Mert itt a lányok mindig azzal kezdik a mondanivalójukat, ha egy lányoknál esélytelen srácról van szó, hogy ,,ne keseredj el, majd csak megtalálod a párod, hiszen nekem is van". Aztán jön 10 válasz és 9 nek van párja és szegény pasi még gázabbul érzi magát, hogy mindenkinek van már valakije 25 felett.
2013. nov. 10. 04:33
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Elolvastam, szörnyű. Az már mentálisan selejtes és degenerált, aki 25 felett szűz? Úramég, ennyi előítélet, amennyi az emberekben van, ez kegyetlen. Nem szabad őszintének sem lenni, mert akkor elhajtanak. Én is már 28 vagyok és ismerkedtem egy 19 éves lánnyal, bejöttem neki. Addig, amíg azt nem kérdezte, hogy mikor voltam utoljára lánnyal. azt mondtam, hogy 3 éve. Azóta minden kapcsolatot megszakított velem.
2013. nov. 10. 10:02
 22/50 anonim ***** válasza:
Tanulság: nem szabad őszintének lenni a lányokkal.
2013. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
18%
Én is 25 felett vagyok már, és még sosem voltam nővel, de nem is leszek soha. Annyira undorító és ocsmány kinézetem van, hogy egy nő sem tudna még csak hozzámérni sem.
2013. nov. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

én is elolvastam, amit helike13 linkelt, hát elég durva. :/ a csaj hozzáállása leginkább. nem szabad így viselkedni, viszont ott a pasi is hibás volt, ha igaz, hogy rárontott így a lányra, mert ez szintén nem jó. nem értem miért nem lehet ezeket a dolgokat normális ember módjára megvitatni, az én esetemben pl ez volt.

mikor szóba került a szex téma, mondta, hogy neki igazából még nem volt ilyen és semmi gond nem volt, tök türelmesek voltunk egymással. kifejezetten élveztem a helyzetet, hogy megmutathatom neki, mi hogyan működik. de ehhez az is kellett, hogy tényleg, józanul, férfiként álljon a dologhoz, nem óvodás kisfiúként.

2013. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

arra a kérdésre még visszatérve ezek azok a válaszok, amelyekkel teljesen egyet tudok érteni:


"Úristen,kérdező te mennyire sötét vagy és ostoba.Miért lenne beteg,vagy bármi baja ha nem volt kapcsolata?Nem mindenkinek jön össze a dolog,saját dolgai miatt sem,meg az őt körülvevő emberek miatt sem sokszor.Képzeld el,nekem sem volt még kapcsolatom,pedig semmi bajom nincsen,szimplán nem jött össze a dolog.Túlságosan előítéletes,és tudatlan vagy te ehhez.Remélem hasonlóan elutasítanak majd téged is valami hasonló kis apróság miatt,és akkor majd meglátod milyen érzés egy ilyen ostobaság miatt fennakadni valamin,ráadásul még jobban belerúgtál egy amúgy sem könnyű helyzetben lévő emberbe.

22/F"


"Wash válasza:


Nem feltétlenül selejtes, aki sokáig szűz. Itt sem ez a fő momentum, hanem, hogy neked rontott, meg elkezdett vádolni. EZ az ok, a szüzesség csak jelentéktelen tünet."

2013. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Az megint más tészta, hogy ha a nő a szűz. Ilyenkor a pasi szeret sokszor (nem mind) tanítgatni és irányítani. De ha egy pasi a szűz, akkor legtöbbször az van, hogy a nő nem szeret tanítgatni, mert a pasinak kell legtöbbször irányítani és milyen dolog az már, ha a nő veszi át a férfi szerepét. Tehát sajnos szerintem a lányok nem túl elnézőek ebben a témában, fiúkkal valamilyen szinten kompromisszum készségesebbek.
2013. nov. 10. 10:58
 27/50 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy az nagyította fel a helyzetet, hogy a pasi rárontott a csajra. De azt tapasztalom, hogy ez ilyenkor már csak olaj a tűzre, a tűz pedig akkor keletkezik, akkor fog villámokat szórni a legtöbb lány szeme (rossz értelemben), ha a pasi bevallja, hogy még nem volt nővel.
2013. nov. 10. 11:00
 28/50 anonim ***** válasza:
de félreértettél, vagy nem olvastad el az előző oldalon lévő hozzászólásom. én vagyok a nő a sztoriban és a srác 25 volt és szűz. én 19 és nem.
2013. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Értem, de szerintem rajtad kívül 10 ből 8 lány nem így viselkedne egy ilyen sráccal, mint ahogyan te tetted.
2013. nov. 10. 11:19
 30/50 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ezt a válaszod butaságnak tartom, tekintve, hogy szerintem nekem több nő ismerősöm van,mint neked és így jobban le tudom vonni a statisztikát.

bár az is igaz, hogy a barátnőim többsége normálisan és éretten kezeli az ilyen dolgokat.

szóval az a 10-ből 8 az helyesebben 10-ből csak 5.

2013. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!