Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ötletekre lenne szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletekre lenne szükségem ismerkedéssel kapcsolatban. Hova menjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 6 hónapja véget ért egy hosszú (közel 3 éves) kapcsolatom. Ezen már túl tettem magam. A nyáron volt egy nem túl érzelmes kapcsolatom egy gyönyörű lánnyal, de tulajdonképpen csak szexelni jártunk össze, én nem lettem volna ellenére, ha történt volna több is, de így alakult. Azóta több lánnyal is megismerkedtem, jókat beszélgettünk velük, de volt aki nekem nem tetszett volt akinek meg én nem voltam az esete. Az utcán sokszor szoktam szemezni lányokkal, akikkel szívesen megismerkednék, de az utcai csajozás sztem gáz dolog, mert ott mindenki megy/siet valahová. Az internetes társkeresést szintén gáz dolognak tartom, és a Facebook-os irogatás is személytelen szerintem.

Arra gondoltam hogy valahova el kellene járni rendszeresen ahol oldottabb a hangulat, és lehet normális nem csak külsőségek alapján ítélő lányokkal ismerkedni. Szegeden lakom, tehát lehetőségek vannak. Többnyire egyedül mennék, de esetleg megpróbálhatom elrángatni az egyetlen haveromat magammal, hátha ő is találkozik valakivel.

Szóval ötleteket várok, hogy szerintetek hova kéne/lehetne eljárni.

Köszi előre is



2013. nov. 11. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
bárok, klubok, kocsmák, bulik
2013. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj a TIK-be. Ott egy csomó értelmes lány van, lehet szemezni, flörtölni, ismerkedni, kávéra meghívni. Van egy barátnőm, aki így lelte meg élete szerelmét, azaz fordítva, a pasija így szedte fel :) Én örülnék neki :) Vagy tipikusan olyan programokra járj el, ahol több a lány, mint a fiú. Ha szeretsz olvasni, akkor ajánlom a Moly.hu szegedi eseményeit, 95%-ban fiatal szingli lányok látogatják, akik gondolom a belső értékeket preferálják. Vagy egyetemi eseményeken ismerkedj, jeges est, kari rendezvények, stb. Ha egyetemista vagy, rengeteg lehetőséged van. Egyébként tök jó lenne, ha Szegeden lenne kifejezetten szingliknek ismerkedős rendezvény... én is ebben a cipőben járok, de tök nehéz kiszűrni, hogy kinek van barátja.
2013. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!