Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Aki nem tud feloldódni mellettem, így én meg nem érzem hogy jó az, amit csinálok.


De egyébként nem olyan félős csak nem értem hogy itt most mi van, minden beszélgetésünk ugyanúgy fog végződni, pont azért, mert nem tesz semmit a "közösbe?"



2013. nov. 17. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Van olyan, hogy két ember személyisége nem passzol. Egyikőtök se érzi kényelmesen magát a másik mellett. Köszönjetek el egymástól és majd mással jobb lesz.
2013. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valósznűleg nagyon tetszel neki, így szegény iszonyatosan zavarban van, és le van blokkolva. Tessék feloldani szegény párát:D Némi humor, és kedvesség mindig hatásos szokott lenni férfiaknál/nőknél egyarát ennek oldására:D
2013. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hagyd a francba és keress márt! hosszútávon az nagyon nem jó, ha nem tudtok egymással kommunikálni...
2013. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok. Elméletileg minden rendben, nagyon bír engem, sokat küzdöttem érte végül kimondta. Semmi nem változott nem tudom mi a baj és nagyon bánt. Sosem mondja hogy hiányzom alig keres, sosem célozgat, vagy bókolgat.


Közbe meg hogy hívjam fel, szeretne találkozni, aranyos vagyok, sokat jelentek a számára, fontos vagyok az életében.


Nem tudom mi ez de nagyon rossz így :/

2013. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

tudunk beszélgetni, de nem "nyílik" meg, olyan zárt, úgy értem hogy semmit nem tudok leolvasni róla. Egy valami biztos, szeret velem beszélgetni.


Én feloldodtam mellette, ha nem mondtam neki vagy 20 bókot akkor egyet sem, csak ő ilyet nem tud csinálni. Ez a baj.

2013. nov. 17. 21:23
 6/13 anonim ***** válasza:
lehet h csak nem illetek össze.
2013. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem minden nő ugrik a bókókra. Sőt az egyéniségeket egyenesen taszítja.
2013. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyél beszélgetés közben valamit és beszélj telepofával. Ha hiszed, ha nem a csajok többségénél bejön a dolog.
2013. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ő ugrik mert jól esik neki. de ő semmi pozítiv visszajelzést nem tesz, miközben egyértelmáen tudom hogy szeret. Na ez a probléma.


Remélem értitek most már ti is.

2013. nov. 17. 21:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy valóban az az opció valós,amit már előzőleg többen leírtak,hogy nem vagytok egymáshoz valók,és jobb volna olyat keresned,akivel egy hullámhosszon vagytok,vagy érzelmileg erősen zárkózott személyiséggel van dolgod.Az én barátom az utóbbi kategória,visszaemlékezve eleinte tisztában voltam vele,hogy tetszem neki és jól érzi magát velem,de egyszerűen ezt képtelen volt kifejezni.Egyszerűen félt az érzelmektől.Csak lassan engedett magához közel,iszonyú lassan nyílt meg.Viszont megérte várni,talán két hónap telt el,és már olyan volt,mint a kezes bárány.Persze én előtte kb.babusgattam.Mára már nem tudnám elképzelni az életemet nélküle,és ő is nagyon ragaszkodik hozzám.
2013. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!