Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Aki nem tud feloldódni mellettem, így én meg nem érzem hogy jó az, amit csinálok.


De egyébként nem olyan félős csak nem értem hogy itt most mi van, minden beszélgetésünk ugyanúgy fog végződni, pont azért, mert nem tesz semmit a "közösbe?"



2013. nov. 17. 21:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én biztosan tudom azt is, hogy ő ilyen érzelmileg zárt, de ezt írtam is.


Az hogy nem vagyunk egy hullámhosszon... rettentő hülyeség már neharagudjatok. Teljesen egyformák vagyunk, csak úgy repül az idő ha együtt vagyunk, és mindig van miről beszélni.

2013. nov. 17. 21:56
 12/13 anonim ***** válasza:
Milyen korosztály?
2013. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk.
2013. nov. 17. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!