Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás mit, hogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás mit, hogy, merre, mikor? ("tört. " alul)

Figyelt kérdés

Már elég régóta beszélgetek egy lánnyal e-mailon, meg MSN-en keresztül (minden nap szoktunk órákig beszélgetni). Nagyon jól elvagyunk szinte 96% egyformák vagyunk, szóval nagyon sok a közös téma! Mind ketten tetszünk egymásnak és már ő is szeretne találkozni. (Mához számított (nov.21 szombat) jövő héten hétvégén.

Beszéd témából biztos nem lesz hiány! (Már mindent tudunk egymásról :D) Csak köszönni, vinni valami kis csokit vagy nem tudom mit, és a találka végén mi legyen???? Mit szokás ilyenkor csinálni??? Amúgy sztem biztos hogy csak sétálgatnánk vagy nem tudom.

17/F(én) és 15/L(ő)


2009. nov. 21. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne vigyél ajándékot, puszival köszönj. Szerintem :)

A végén meg bármi lehet

2009. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


Valami kis csokit vigyél. Arra is jó, hogy eltereld a figyelmet az esetleges "izgulásról". Ha tényleg bejöttök egymásnak, lehet puszi a tali végén , de semmi több. Szerintem első randinak legyen meg a varázsa. És még egy fontos dolog! Tali után 1-2 órával (vagy amikor már tudod, hogy biztos hazaért) hívd fel telefonon és kérdezz rá, hogy mikor érne rá legközelebb? ;))

2009. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 2 napja ismerkedtem meg egy lánnyal, tetszik nekem meg minden, és már szeretnénk találkozni. szerintem első randi csak sétálgatás lesz. amugy meg télleg ne vigyél neki semmit, vagy esetleg egy szál virágot aminek örülni fog. a végén meg 1-2 puszi.
2009. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nah idefigyelj ecsém:

-vigyél neki csokit, virágot még véletlenül se! nőnek virágot csak szülinap névnap évforduló meg ilyen alkalmakra szabad vinni! és akkor is csak egy szál vörös rózsát.

-Ha vevő rád akkor azt észre fogod venni, nah akkor nem szarozzál le kell smárolni, nem kell egyből ledugni a nyelved atorkán, de egy szájrapuszi kötelező. Ha ez nincs meg az első randin akkor a csaj elkezd kombinálni, h biztos nem is tetszik neked, és onnanstol el van b@szva...

-és ne aznap hivd fel hanem másnap este!!!

2009. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!