Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok bírják a borostát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok bírják a borostát egy férfi arcán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek egy nő számára vonzó ha egy férfi arcán borosta van? Mert nekem a lány osztálytársaim azt kérték borotválkozzak meg, mert szerintük az jobb mint a kis pelyhek. Nos, megborotválkoztam ma reggel, de ami egy két alkalom után kinő az valóban vonzó a lányoknak?


2009. nov. 21. 12:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Páromon a 4-5 napos borosta olyan szexi... :)

Sima arc jobb csókolózáskor, de a borostás jobban néz ki :)

18L

2009. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ! Én is pont ezért vágtam le a pelyhet, a borostás arc sokkal komolyabb, sokkal érettebb. Egy új ember leszek hétfőre! :)
2009. nov. 21. 13:38
 13/15 anonim ***** válasza:
Van, akinek jól áll.
2009. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
egyáltalán nincs erre megfelelő válasz, valaki szereti, valaki nem. Ahogy valakinek jól áll és van akinek nem. Én személy szerint kifejezetten utálom, de ez köszönhető annak, hogy nagyon érzékeny bőröm van..
2009. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Számomra egy borostás férfi kifejezetten szexi! A borosta és a haj, mint a két legláthatóbb szőrzet, a férfiasság jelképe, hordozója. Ezektől lesz valakinek erőt és hatalmat sugárzó külseje,amely leveszi a lábáról a nőket! Egy kisfiú még nem rendelkezik ilyen férfias külső jelekkel, tehát akinek van, az így mutathatja meg, hogy igen, én egy egészséges, erőtől duzzadó felnőtt férfi vagyok! Ez pont az ellentéte az ártatlan, csupasz kisfiús vonzerőnek, melyre inkább az anyáskodó nők buknak. Ám ha egy lány egy erős férfit szeretne, aki hatalma teljében megvédi, és a tipikus Vénusz-Mars szerelmi kapcsolatban kiegészíti őt, akkor szexuálisan azok a férfiak fogják vonzani, akik minél több férfias külső jeggyel rendelkeznek.Tehát, aki "anyát" szeretne, az legyen "csupasz", aki pedig egy megvédendő virágszálat, az mutassa bátran férfiasságát!
2011. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!